kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-08-2015, 20:58
luna1234 luna1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie Mieszkanie Ustronie Morskie

Witajcie, od kilku miesięcy razem z mężem prowadzimy firmę w Ustroniu Morskim. Jest to taki mały biznes, ale bardzo prężnie się rozwija. Do tej pory wynajmowaliśmy mieszkanie i nie jest to zbyt opłacalne. Dlatego chcemy rozejrzeć się za kupnem własnego mieszkania lub apartamentu. Mamy odłożone pieniądze na wkład własny bez kredytu się nie obędzie, ale wolę spłacać własną ratę niż co miesiąc płacić komuś. Interesuje nas metraż 50 metrowy. Czy znacie może jakąś sprawdzoną firmę developerską, która możecie nam polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-08-2015, 11:22
szifta szifta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Deweloperów z doświadczenia odradzam. Sam zainteresowany musi się dobrze orientować w prawie, by nie narazić się na oszustwo ze strony firmy szczególnie, gdy firma zgłasza wniosek o upadłość. W takich domach jest mnóstwo niedoróbek, a przynajmniej tak kończyły się budowy z pierwszego "boomu budowlanego" z 2007-2008. Taki metraż możecie dostać także na rynku wtórnym w całkiem dobrym stanie i chyba lepszej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-08-2015, 13:24
krzeselko1234 krzeselko1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Dlaczego odradzasz deweloperów? Takie mieszkania deweloperskie mają naprawdę swoje plusy, bo mieszkanie możemy zrobić i urządzić od podstaw według własnych preferencji Z rynkiem wtórnym nie ma już tak łatwo, bo po pierwsze trzeba brać to co jest, a po drugie nie zawsze takie mieszkanie z rynku wtórnego jest urządzone według naszych preferencji, więc często też trzeba zrobić remont i koło się zamyka;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-08-2015, 23:50
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Moim zdaniem warto kupować mieszkania od deweloperów. Prezentują się o wiele lepiej niż mieszkania z drugiej ręki.Poza tym cenowo się nie różnią praktycznie wcale. Zobacz sobie oferty mieszkań chociażby na http://www.mapanieruchomosci.pl/ My właśnie szukamy tam eM dla naszej rodzinki. Wydaje mi się, że wybór jest bardzo duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-08-2015, 07:58
Valentina Valentina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

W Ustroniu jest bardzo fajna firma http://www.burco.pl/, która zajmuje się rezydencjami. My byliśmy bardzo zadowoleniu ze współpracy, z ich oferty jak i w wynegocjowanych warunków.
Na swojej stronie maja galerię gdzie wstępnie możesz zorientować się, czy czegoś takiego szukasz, a później umówić się na spotkanie.
Ewentualnie sama przejście się pod ich adresy i pooglądać...warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-08-2015, 13:04
malwinax malwinax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja też skorzystałabym z usług biura developerskiego, bo z natury jestem leniuchem i lubię mieć wszystko podstawione pod nos, szczególnie wtedy, kiedy wiem, że to tacka od profesjonalistów:-) To biuro Burco wydaje się właśnie taka profesjonalna więc ja bym przynajmniej tam zadzwoniła i popytała oraz w cenach się zorientowała:-) powodzenia w wyprowadzce i przeprowadzce:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-08-2015, 13:29
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W jakiej cenie są mieszkania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-09-2015, 08:53
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Też jestem ciekawa. Bardzo bym chciała porównać je do mieszkań w Warszawie Woli. Bo na www.19dzielnica.pl Mają bardzo ciekawe oferty mieszkaniowe jeśli kogoś to bardzo zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2016, 17:55
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Jakie ceny za metr w Ustroniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-04-2016, 22:49
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja tam wolałabym miećjakąś posiadłość np w Hiszpanii. Nawet tutaj http://agnesinversiones.pl/ rozglądałam się za różnymi mieszkaniami i posiadłościami. Może kiedyś sobie sprawię taki prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.