kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 21-09-2018, 11:49
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

To zależy tylko od ciebie. Auto ma ci się podobać i spełniać twoje oczekiwania. Na http://warszawa.bawariamotors.pl/ znajdziesz nowe i używane samochody w bardzo dobrych cenach. Myślę ze warto tam zajrzeć. Sama ostatnio rozglądam się za nowym samochodem dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 21-09-2018, 14:32
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Ja kupiłam auto z salonu i jestem z niego zadowolona, w Bawarii Motors w Gdańsku, obsługę mieli na wysokim poziomie i tak fajne promocje że nawet się nie zastanawiałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 21-09-2018, 14:40
popescal popescal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

To zależy czy bardzo zależy Ci na tym, by auto było nowe i aby nikt wcześniej z niego nie korzystał. Ja zawsze celuję w auta między 2 a 3 letnimi. Wtedy wartość samochodu spada nawet o 30-35%, a nadal jest na gwarancji
__________________
Jeśli poszukujesz bezpiecznych płatności internetowych, to szczególnie polecam sprawdzić jak kupić voucher perfect money
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 21-09-2018, 15:25
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Ja zawsze chciałam kupić sobie nowe autko, jednak jak patrzę na ceny to jakoś mi przechodzi zapał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 21-09-2018, 15:49
kasowa kasowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 6
Domyślnie

Zależy jak uważasz i jaki masz budżet. Samochody używane też możesz kupić w super okazji i bardzo dobrym stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 23-09-2018, 22:37
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Hehe, już niedługo ludzkość przestanie się martwić o to czy ich samochód prowadzi się dobrze czy też nie... Na stronie https://aibusiness.pl/samochody-auto...osc-wg-nvidii/ czytałam jakoś niedawno bardzo fajny artykuł na temat tego jak będzie wyglądała technologia transportu w przyszłości i jestem tym trochę zszokowana !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 06-10-2018, 14:25
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Samochód z salonu kosztuje kupę kasy i nie każdego na to stać, alternatywa na to jest opcja wypożyczenia samochodu. Coś takiego można szybko załatwić u nich https://www.sixt.pl Sama się nad tym zastanawiam, bo znalazłam u nich kilka nowych modeli, które mnie interesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 09-10-2018, 16:13
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

To zależy jeszcze jakie auto i w jakim czasie, bo jeżeli np. na wyprzedaży rocznika to uważam, że jak najbardziej warto. Myślę, że możesz również zajrzeć do oferty salonu HondaPlaza Warszawa, ponieważ mają szeroki wybór modeli nowych jak i używanych (tutaj także innych producentów), także będziesz mogła porównać sobie ceny, porozmawiać z doświadczonym sprzedawcą o stanie technicznym i do tego odbyć jazdę próbną aby sprawdzić czy naprawdę będzie Ci leżał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 11-10-2018, 19:13
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Oczywiście, że warto tylko pytanie czy posiadasz takie środki? Nowe auto kosztuje zdecydowanie więcej. My z mężem zdecydowaliśmy się na auto używane ponieważ mieliśmy ograniczony budżet. Za to sama dbam o auto, myję go, poleruje Zwykle kosmetyki samochodowe kupuje w sprawdzonym sklepie internetowym. Nie dość, że się na nich nie zawiodłam to są bardzo dobre jakościowo. No, ale mam też dom więc mam też gdzie myć auto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 17-10-2018, 18:21
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A czy ktoś z Was kupił auto poleasingowe? Ja poważnie rozważam taką opcję.
Przede wszystkim dlatego,że samochody poleasingowe kosztują zdecydowanie mniej. Tu można sobie doczytać więcej na ich temat: http://samochody-poleasingowe.eu .
Mam tylko obawy, w jakim stanie są te samochody. Myślicie, że warto zaryzykować?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.