kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-10-2018, 18:03
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Kryptowaluty i kopanie Ethereum

Orientujecie się w tych nowych sposobach zarabiania?
Chciałabym się w to wdrożyć, ale nie wiem od czego zacząć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-10-2018, 08:35
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

To podobno nie jest jakoś wybitnie skomplikowane, ale jak wszystko, ma parę niuansów, które warto poznać.
Tutaj https://www.kopanieethereum.com.pl/ widziałam, że jest taki blog, gdzie kopanie Ethereum jest dokładniej opisane.
Myślę, że warto poszperać w poszukiwaniu informacji właśnie w takich miejscach.
Najlepiej uczyć się od tych bardziej doświadczonych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-05-2019, 11:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ogólnie to nie mam nic przeciwko zarabianiu na kryptowalutach. Jednak uważam, że najpierw należałoby zdobyć na ten temat wystarczającą wiedzę. Na szkoleniu www.smarttrader.pl/kryptowaluty-jak-zaczac-zarabiac-szkolenie/ można dowiedzieć się przede wszystkim, jak zacząć inwestować w kryptowaluty. A taka wiedza na pewno się przyda, więc chyba warto się na taki kurs zapisać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-05-2019, 10:53
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Sporo się o tym mówi, ale prawda jest taka, że jak w każdym innym przypadku inwestowania i tutaj trzeba się na temacie znać. Gdyby było to takie proste, to chyba wszyscy by się zajmowali kryptowalutami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-10-2019, 20:45
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja w temacie kryptowalut jestem zielona. Mój mąż miał w pewnym momencie zajawkę na to. Jak sprawdziłam na ilekosztujebitcoin.pl ile kosztuje bitcoin to aż się przeżegnałam i żałowałam, że mój mąż sprzedał je dawno temu za małe pieniądze. Szkoda kurcze czasem warto poczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-12-2019, 19:09
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

No niestety Emily czasem warto poczekać i sprzedać później dlatego zawsze powtarzam że na początku trzeba się poradzić kogoś, kto zna się na tym temacie a juz na pewno odwiedzac strony takie jak https://ethereum1.pl/ i trzeba czytać porady i wskazówki osób, którzy o kryptowalutach wiedzą naprawdę dużo. Życzę każdemu szczęścia i mam nadzieję, że Wasze inwestycje szybko się pomnożą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-12-2019, 19:52
Sewila Sewila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

A to w ogóle jest legalne? Te całe kopalnia bitcoinów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-12-2019, 21:25
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Jedne kryptowaluty mają sens inne zupełnie nie, warto śledzić rankingi i informacje z nimi związane. Znajomy podesłał mi ciekawą stronę http://btcpotrfel.pl/ znajdziemy tam sporo rankingów i poradników w odniesieniu do kryptowalut. Pozwolą nam przewidywać w co zainwestować i jak ulokować najlepiej środki. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy jakaś kryptowaluta wystrzeli i zapewni możliwości ogromnych zysków. Kryptowaluty to również innowacyjne i niedostępne mechanizm finansowe - w porównaniu do konwencjonalnych środków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-01-2020, 09:08
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Muszę wam powiedzieć, że sporo ciekawych i wartych uwagi informacji na temat kryptowalut znajdziecie na przykład tutaj https://www.bitcoin-squad.com/pl/pol...ki-bitcoinowi/ . Bedą one według mnie szczególnie przydatne dla wszystkich inwestorów giełdowych, którzy chcą cały czas być na bieżąco. Dzięki tym artykułom na pewno wam się to uda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-11-2020, 12:53
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Mam portfel ledger nano s do kryptowalut https://www.ledgerwallet.com.pl/ jest on świetny, a co najważniejsze nie kosztuje od dużo. Cieszę się bardzo, że udało mi się trafić na ten sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.