kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 07-09-2016, 15:36
Feropika Feropika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 3
Domyślnie

Na początku wiosny wybrałam się z siostrą na taki babski weekend w spa i wybrałyśmy pensjonat Orka w Trzęsaczu. Pobyt bardzo udany: morze miałyśmy w zasadzie na wyciągnięcie ręki, zabiegi zróżnicowane i szalenie relaksujące, że aż żal nam było wyjeżdżać, panie w spa przemiłe i doradzały odpowiednie zabiegi. Tak żeby odpocząć, zdystansować się od wszystkiego, miejsce jak dla mnie idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 08-09-2016, 10:06
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Oj tak, w takim spa to można podładować akumulatory. Oczywiście pod warunkiem, że dobrze wybierzemy ośrodek, bo niestety z jakością usług w takich miejscach różnie bywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 09-09-2016, 14:13
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Ok, a powiedzcie mi, jakie macie wymagania wobec takiego miejsca, jeśli chodzi o wyposażenie? Co powinno znajdować się w idealnym spa?
Robię małe rozeznanie w temacie, być może będę zakładać własny interes w tej branży. Oglądałam już co nieco tu: http://www.wszystko-do-hotelu.pl/wszystko-do-spa.html , jakieś pojęcie już mam. Fajnie byłoby porozmawiać jeszcze z gośćmi takich miejsc, żeby mieć pojęcie o tym, jak oni to widzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 16-09-2016, 11:08
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja słyszałam o SPA zlokalizowanym na terenie hotelu Głęboczek na Mazurach. Oferują zabiegi oparte na winoterapii np. okłady, peelingi z winogron czy kąpiele winne. Do tego mają do dyspozycji łaźnie, saunę, dwa baseny. W sam raz na relaksujący weekend. Tym bardziej, że można wynająć sobie piękny pokój w ich hotelu. Polecam zobaczyć ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 17-09-2016, 16:12
verka175 verka175 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie Hotel i SPA

Ja mogę Wam polecić hotel ze SPA: NoNameLuxury Hotel&SPA: nonameluxuryhotelspa.com , który znajduje się w miejscowości Łapsze Niżna w Małopolsce. Tam można się naprawdę zrelaksować i odpocząć. Znajdzie się coś dla ciała, ducha i urody. Ale jest również w ofercie aktywny wypoczynek. Hotel ma 4 gwiazdki, można wybrać pokoje albo apartamenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 22-09-2016, 20:48
antka142 antka142 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie Pensjonat z SPA

Ja mogę Wam polecić Rymanów Zdrój noclegi z wyżywieniem . Jest to Pensjonat Szajna SPA, który oferuje nie tylko noclegi, ale również relaks i odpoczynek w SPA. Można tam korzystać z różnorodnych zabiegów i masaży. Jest to SPA z basenem i jacuzzi, gdzie może się każdy relaksować. Pokoje w pensjonacie są komfortowe i przestronne. Można również zorganizować dodatkowe atrakcje, np. wycieczki. No i oczywiście mają restaurację, w której serwują smaczną kuchnię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-09-2016, 06:55
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja nie mam czasu na weekendy w spa. Mogę sobie pozwolić raczej na jednodniowe wypady. Ostatnio trafiłam na tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ i chyba pójdę tam na masaż. Z tego co widziałam oferta jest szeroka i kazdy znajdzie jakiś masaż dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 12-10-2016, 14:47
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Weekend w SPA. Polecam każdemu. Można się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Zawsze wykupuje usługę tutaj http://windsorhotel.pl/fit-spa-welln...wa-biologiczna
Ceny korzystne a usługi na wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 15-10-2016, 18:23
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Za mną też chodzi spa. Najchętniej wybrałabym się na weekend spa w karpaczu. Góry to chyba najlepsze miejsce do odpoczynku a jak jest tam spa to już w ogóle raj Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć chwilę jeszcze w tym roku i wyjechać. Póki co wszystko mnie przytłacza - praca, chore dzieci, obowiązki domowe itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 11-11-2016, 12:17
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Uwielbiam chodzić do spa, o każdej porze roku Ostatnio w weekend byłam z koleżanką w spa w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Rewelacyjne miejsce. Oprócz spa mają też mnóstwo innych atrakcji, z których można korzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.