kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ZWI¡ZKI > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #21  
Stary 26-02-2015, 09:55
Lola Lola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domy¶lnie

Tak to prawda na takich czatach i wszêdzie na necie jest problem ze znalezieniem kogo¶ bo jakby nie patrzeæ 80% facetów z tego portalu mo¿e i ma mózg ale niestety go nie u¿ywa i jest bardzo ¼le z nimi. Sama wiem po sobie bo za³o¿y³am sobie konto i po prostu tam do mnie pisali jacy¶ dziwacy i niestety nic dobrego nie wynik³o
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #22  
Stary 12-03-2015, 17:21
kocyczka kocyczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domy¶lnie

Zwi±zek na odleg³o¶æ to co¶ piêknego nic nudz±cego wszystko wiecznie jest ¶wie¿e nie przechodzi w rutynê Jedynym minusem wielkim jest têsknota, lecz mo¿na ja pokonaæ ³atwo, poniewa¿ mamy rozwiniête w miarê przyzwoicie linie autobusowe nie trzeba mieæ auta, ¿eby siê spotkaæ ze swoim ukochanym facetem Mam ch³opaka, z którym jestem ju¿ 7 lat i mieszka ode mnie 350 km.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #23  
Stary 20-03-2015, 00:42
babelek089 babelek089 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domy¶lnie

Zgodzê siê z osob±, która piszê nade mn± jest to niesamowita mi³o¶æ i tak piêkna, gdy siê ja buduje na samym praktycznie zaufaniu w sumie jak, by nie patrz±c jest to podstaw± naszego zwi±zku. W tych czasach s± takie mo¿liwo¶ci na spotkania, ¿e to siê w g³owie nie mie¶ci
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #24  
Stary 23-03-2015, 21:11
jowitaG jowitaG is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 17
Domy¶lnie

Na d³u¿sz± metê to nie przetrwa.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #25  
Stary 29-03-2015, 23:04
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domy¶lnie

Jakiekolwiek relacje na odleg³o¶æ s± trudne. Nawet przyja¼ñ ;-) Ludzie odczuwaj± potrzebê blisko¶ci i dotyku, której nie da siê zaspokoiæ na odleg³o¶æ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-03-2015, 19:33
Briddhtet Briddhtet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domy¶lnie

tam wy¿ej czytam i nawet te 350km to bardzo bardzo du¿o i jak wy siê spotykacie i poznali¶cie? Bo jak teraz przegl±dam neta i czytam jakie¶ gazety to akurat z tym siê po prostu spotykam ¿e coraz wiêcej kobiet preferujê jakby zwi±zki na odleg³o¶æ bo nie mo¿e trafiæ na ¿adnego fajnego faceta..Ja to bym w sumie siê ba³a tak zaryzykowaæ hihi
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-04-2015, 15:32
byledopiatku byledopiatku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domy¶lnie

Ja kiedy¶ chyba reporta¿ nawet widzia³am po prostu no wiecie o czym¶ takim, ¿e pewien ch³opak zakocha³ siê w pewnej osobie poznanej przez neta i tam bardzo d³ugo ze sob± rozmawiali..Nigdy dziewczyna mu nie chcia³a przes³aæ zdjêcia i akurat po prostu jak chcia³ siê spotkaæ i pojecha³ na spotkanie to po 2 stronie by³ facet..masakra : (
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-04-2015, 08:07
pejjpers pejjpers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domy¶lnie

Przykre to : ( ale takie s± te internety..Lepiej nie wchodziæ na takie strony gdzie siê poznajê ludzi bo to rzeczywi¶cie faktycznie mo¿na jako¶ ró¿nie trafiæ i nie zawsze jako¶ tak dobrze..Je¶li chodzi o mnie takiego zwi±zku nie mia³am ale chyba bodaj¿e na jednym kanale TVN widzia³am takie osoby co opowiada³y o takich zwi±zkach
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-05-2015, 18:59
boysenberry's Avatar
boysenberry boysenberry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 4
Domy¶lnie

Cytat:
Napisa³ byledopiatku
Ja kiedy¶ chyba reporta¿ nawet widzia³am po prostu no wiecie o czym¶ takim, ¿e pewien ch³opak zakocha³ siê w pewnej osobie poznanej przez neta i tam bardzo d³ugo ze sob± rozmawiali..Nigdy dziewczyna mu nie chcia³a przes³aæ zdjêcia i akurat po prostu jak chcia³ siê spotkaæ i pojecha³ na spotkanie to po 2 stronie by³ facet..masakra : (
Rozmówca zachwywa³ siê podejrzanie, a on siê i tak nie zorientowa³ co jest grane - wiêkszo¶æ ludzi chyba jednak nie jest tak naiwna.
__________________
Us³ugi d¼wigowe Warszawa
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #30  
Stary 08-08-2015, 16:01
fraffen fraffen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domy¶lnie

Wiadomo, ¿e w sieci znajduj± siê te¿ oszu¶ci, ale nie ka¿da poznana osoba musi nas oszukiwaæ. Trzeba byæ uwa¿nym, poza tym teraz s± kamerki internetowe i trudniej oszukaæ z p³ci± czy nieswoim zdjêciem. Nie trzeba generalizowaæ. Mo¿na fajne osoby poznaæ w ten sposób.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.