kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 20-04-2016, 12:05
olindaa87 olindaa87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 16
Domyślnie

Wiekszość osób neguje tapety bo kojarzą się z takimi z dawnej epoki... Obecne tapety są dużo ładniejsze ... Mi się podobają fototapety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 17-08-2016, 09:41
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Ja polecam fototapety. Są trwalsze i wprowadzają do pomieszczenia oryginalny wygląd. Zawsze kupuje tutaj http://decoboo.pl
Ogromny wybór, niskie ceny oraz dobra jakość. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 17-08-2016, 10:18
pelargon's Avatar
pelargon pelargon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 9
Domyślnie

Zdecydowanie farba, jeśli mówimy o pomieszczeniach typu łazienka, kuchnia czy sypialnia. Dla mnie tapeta jest odpowiednia tylko do pokoju dziecięcego, bo tam można dobrać fajny wzór bez zbędnego wysiłku, a w innych pokojach za bardzo bym się bała, że się szybko zepsuje.
Farba jest o wiele trwalsza, choć znacznie droższa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 17-08-2016, 14:39
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Nie przepadam za tapetami i uważam też, że jest z nimi więcej pracy niż przy malowaniu ścian i dlatego już od dawna ich unikam. Co prawda samo kładzenie tapety może i nie jest aż tak czasochłonne, ale czasochłonne jest jej usuwanie gdy przestanie nam się podobać, a jeszcze bardziej czasochłonne jest doprowadzenie ściany do gładkiej struktury, gdy zdecydujemy się po jakimś czasie zrezygnować w ogóle z tapety. Bez większego problemu można farbą zrobic ciekawy wzór na ścianie. Ja mam np pasy na jednej ze ścian, które moim zdaniem wyglądają bardzo efektownie. Tutaj https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-...racyjna-w-pasy macie poradnik jak je wykonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 06-09-2016, 10:52
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Generalnie wolę farby. Nigdy nie miałam w swoim mieszkaniu tapety, chociaż muszę przyznać, że u innych czasem mi się podobają.
Bez względu na to, na co ostatecznie się zdecydujemy, na pewno warto zadbać o odpowiednią jakość materiałów. Tu mały poradnik na temat doboru farb: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/far...najlepsza/249/ . W przypadku tapet też na pewno znajdziemy coś podobnego.
Na pewno warto stosować się do tych wskazówek, jeśli nie chcemy żeby nasza praca poszła na marne i żeby za trzy miesiące znów trzeba było malować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 06-09-2016, 23:56
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja ostatnio myśle o zamówieniu fototapety na http://www.xercom-druk.pl/galleries.php?id=5 Chciałabym wyremontować pokój dzieciaków i nie chcę już farby. Niestety moje córy maja tendencję do brudzenia ścian. Mam nadzieję, że fototapety nie pobrudzą, poza tym chce większych zmian niż tylko inny kolor farby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 15-09-2016, 10:25
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Zdecydowanie farba! Moim zdaniem to o wiele ładniejsze rozwiązanie niż tapeta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 17-09-2016, 10:43
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja uważam, że znacznie lepszym rozwiązaniem jest farba. Zobacz sobie chociażby farby z http://www.pigmentologia.pl/45-partnerzy/90-jedynka
są bardzo dobre jakościowo. Z tapetami jest zazwyczaj problem - u nas były bąble i odchodziła po jakims czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 21-09-2016, 13:37
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

ja mam farbę i jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 29-09-2016, 11:07
karollin3kka karollin3kka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał ninka.7
Farba i tapety nie wyjdą z mody nigdy (Oczywiście wzór i kolor może się zestarzeć, ale nie grozi to nam jeśli kierujemy się naszymi preferencjami a nie trendami). Naklejki, przecierki i inne cuda tak.

Zgadzam się w 100%. Jeśli chodzi o tapety, polecam jednak jednokolorowe z ciekawą teksturą, takie obserwuję, pojawiają się najczęściej w bieżących trendach. A farba? Wszystko zależy od inwencji twórczej i pomysłowości. Pokoje jednokolorowe jak i te z łączeniem dwóch kolorów wyglądają dobrze.

.................................................. .................................................. ..........................
Depilacja laserem Gdańsk

Ostatnio edytowane przez karollin3kka : 30-09-2016 o 13:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.