kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 10-03-2021, 21:10
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 131
Domyślnie

Rolety plisowane sa bardzo fajne https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html ja takie wybrałam bo można kolorystycznie dobrac do wnętrza, ładnie się prezentują na oknach i nie przeszkadzają przy otwieraniu okien
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 14-05-2021, 05:33
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Są tu fajne propozycje, jednak jeśli zależy komuś na jakości i komforcie, to najlepszym wyborem są markizy Fakro. Nie tylko chronią one przed ciepłem, ale dają też komfort psychiczny, bo gdy są zasłonięte to widzimy to co na zewnątrz, więc nie mamy uczucia odcięcia od świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 18-06-2021, 15:13
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Zastanawiam się teraz nad tym czy zamówić plisy milano na okna czy może jakieś inne rozwiązanie byście polecali? Kompletnie się pogubiłam w tych wszystkich pomysłach i inspiracjach dlatego nie bardzo wiem co finalnie wybrać. Będę wdzięczna za wskazówki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-06-2021, 13:41
violka44 violka44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 10
Domyślnie

Rolety mogą być bardzo trafionym wyborem, szczególnie jeśli wybierzesz model elegancki i nieoczywisty. Ja bym Ci polecała wybrać się do Salonu Firan Design w Szczecinie: https://www.salon-firan-design.pl/rolety.html - mają szeroki wybór pięknych i porządnych firan, zasłon oraz rolet. Dostaniesz u nich rolety austriackie czy rzymskie, które same w sobie będą ozdabiać pomieszczenie. Sama kupuję tylko w tym miejscu, ich materiały są delikatne, ale wytrzymałe, świetnie się trzymają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 26-06-2021, 09:49
Moda Mężczyzna Moda is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 49
Domyślnie

Dobrym rozwiązaniem na upalny czas są rolety zaciemniające https://domdelux.pl/rolety-scienne-zaciemniajace/. Szczególnie warto je zastosować w bardzo słonecznych pomieszczeniach. Wiele osób wyrażało pochlebną opinię o nich w mojej obecności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-07-2021, 13:36
pawel332677676 Mężczyzna pawel332677676 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 12
Domyślnie

Moim zdaniem warto teraz skorzystać z bardzo dobrego sklepu internetowego rolety .W tym sklepie codziennie kupuje bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 14-07-2021, 10:10
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Moim zdaniem firma Lestore jest warta uwagi. Mnie akurat plisowana roleta najbardziej podpasowała pod gust wizualny oraz funkcjonalność. Albowiem plisy można rozsunąć z góry i z dołu, co ułatwia bardzo kontrolowanie światła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-08-2021, 09:03
Gorana Gorana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja też jestem fanką firanek, cenię sobie taki klasyczny wystrój i u siebie mam właśnie firanki. Tutaj https://firaneo.pl/firany-do-kuchni-....-50-70-cm-n71 je kupowałam, ogromny wybór firanek do kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-08-2021, 11:27
kaylah.pfannerstill's Avatar
kaylah.pfannerstill kaylah.pfannerstill is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na firanach zbiera się ogromna ilość kurzu. Ja również z nich zrezygnowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-10-2021, 12:17
Krajewski Krajewski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja polecam firmę, która sprzedaje rolety w Grudziądzu . Mają bardzo szeroki wybór rozmiarów, kolorów – natomiast jakość wykończenia stoi na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.