kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-12-2015, 14:03
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

zadaszony taras jest moim zdaniem bardzo ładny i praktyczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-03-2016, 21:33
MilenkaM MilenkaM is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bambinia
W tym roku w końcu udało nam się z mężem zakończyć budowę tarasu. Nie przyszło to nam łatwo bo niestety fachowcy nie przychodzili w terminie i ich obietnice okazały się zgubne, bez pokrycia. Mniejsza o to wracam do tarasu położyliśmy płytki, wszystko pięknie ładnie wygląda ale czegoś nam a w zasadzie mojemu mężowi brakowało. Zastanawiamy się również nad jakimś zadaszeniem tarasu. Słyszeliśmy od znajomych, że to jest nawet lepsze jak markizy. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy takie zadaszenie jest funkcjonalne ?

my mamy całkiem duży taras nad który mąż z przyjacielem wykonał trwałe zadaszenie. Wcześniej taras był bez zadaszenia i warunki atmosferyczne decydowały o tym czy i kiedy z tarasu można było korzystać. Po wykonaniu zadaszenia było odwrotnie. Obecnie już tylko komary i muszki są męczące. Ja miałam też udział w pracy nad dachem; chłopcy logistycznie byli niezorganizowani wiec co chwila czegoś im brakowało. Więc wysyłali mnie po te brakujące rzeczy. Łączniki, wkręty, taśmy montażowe, wieszaki do belek, gwoździe i inne takie... dużo wówczas nowych rzeczy poznałam. Castorama, Leroy Merlin i eArmet z Reglowej to były stałe odwiedzane punkty. Tak czy inaczej zadaszenie bardzo się sprawdza i markizy na tej powierzchni jakoś nie widzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-05-2016, 14:53
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

My właśnie budujemy taras i zastanawiam się nad zadaszeniem.
Mąż chce zrobić je z drewnianych deseczek ja wolałabym gonty z http://www.dom-expert.eu/oferta/gonty-bitumiczne/
Co waszym zdaniem będzie lepszym wyborem? Chciałabym aby zadaszenie służyło nam jak najdłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-08-2016, 10:57
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Dobrze mieć zadaszenie nad tarasem. Ja zasanawiam się nad tarasem z kostki brukowej bo wygląda to całkiem nieźle. Nawet zastanawiałam się czy nie wynająć tej http://www.betrix.pl/kostka-brukowa.html firmy bo ponoć są bardzo profesjonalni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-01-2019, 12:24
kalinowska kalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 130
Domyślnie

nad tarasem można zrobić strzechę, wygląda bardzo ciekawie a strzecha jest wytrzymała , wystarczy ją dobrze zaimpregnować i na długie lata mamy spokój, więcej poczytaj tu http://www.strzechpol.com.pl/oferta/impregnacja-dachow/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 28-02-2019, 17:16
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Warto chronić taras przed słońcem, bo dzięki temu można z niego korzystać nawet, gdy na zewnątrz jest upał. Dach jednak nie jest dobrym rozwiązaniem. lepiej zainwestować w markizy. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl jest spory wybór. Na spokojnie można się tam rozejrzeć i to przemyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-08-2020, 15:54
bartha.dickens bartha.dickens is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 6
Domyślnie

Mówiąc o zadaszeniu nie można zapomnieć o bocznych ściankach, które chronią przed wiatrem i zacinającym deszczem. Wiatrołap z poliwęglanu to subtelna i zgrabna propozycja dla domów jednorodzinnych.
__________________
daszek nad drzwi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-04-2021, 12:00
qschuppe Mężczyzna qschuppe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 1
Domyślnie

Dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na markizę, która zacienia tylko część tarasu. Dzięki temu mamy możliwość dozowania ilości światła słonecznego, które dostaje się do naszego domu.
__________________
Markizy bielsko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-06-2021, 13:51
langosh.loyal's Avatar
langosh.loyal langosh.loyal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Również myślę o zadaszeniu tarasu. Taras osłonięty czy zadaszony? Na co się zdecydować? Taras jest spełnieniem marzeń mieszkańców bloków, domów szeregowych i jednorodzinnych. Pieczołowicie zaprojektowana przestrzeń na tarasie oraz wokół niego pozwoli na błogi wypoczynek w okresie letnim. Taras będzie pełnił funkcję reprezentacyjną jako przedłużenie salonu podczas spotkań z rodziną lub znajomymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-01-2024, 14:08
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Zadaszenie jest fajne, ale nadal nie pozwala na całoroczne użytkowanie tarasu. Dlatego rozważ pełną zabudowę. Zabudowa tarasu oraz zabudowa balkonu Warszawa pozwala na korzystanie z tej przestrzeni niezależnie od pogody. A to duże udogodnienie. Jeśli chodzi o firmy, które takie zabudowy robią, to ja proponuję Widex Aluminium. Mają bardzo ładne realizacje. Zabudowy wykonują z wysokiej jakości materiałów. Całość jest trwała i stabilna, a ponadto estetyczna i funkcjonalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.