kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-10-2018, 12:58
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie Soczewki progresywne - dobry wybór?

Witam wszystkich. Mamy pytanie dotyczące okularów, a dokładniej tego, czy ma ktoś z was w okularach soczewki progresywne? Ja właśnie się zastanawiam nad takim zakupem, bo zmęczona już jestem używaniem dwóch par okularów. Słyszałam jednak, że niektórzy mają problem z przyzwyczajeniem się do tego typu szkieł. Czy ktoś z was miał taki problem? A może ktoś z was korzystał z programu Gwarancja Satysfakcji, którą oferuje firma JZO - http://zobacztozjzo.com.pl/gwarancja-satysfakcji.html ? Bo powiem szczerze, że wygląda to dość kusząco, tylko ciekawa jestem jak to jest w praktyce. Jak macie jakieś doświadczenie w tym temacie, to bardzo proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-01-2019, 07:29
Witkowa Witkowa is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja również noszę soczewki progresywne, a dokładniej używam tych https://mylenshop.com/product-pol-39...ocal-6szt.html. Zamawiam je przez internet właśnie w tym sklepie, bo wychodzi mi to najlepiej cenowo Jeśli więc również nosicie takie własnie soczewki, to może warto byłoby tam zajrzeć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-01-2019, 22:06
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

właśnie, jeszcze lepiej od szkieł w okularach wyjdą soczewki kontaktowe takie również są progresywne i można je nosić cały czas te same. Bez względu na to co akurat robimy, również ćwiczyć czy biegać, komfortowo i wygodnie, odpowiednio dobrane nie będą podrażniać oczu i wypadać. W dobry płyn się jeszcze tylko zaopatrzyć i już myślę, że w każdej kategorii z okularami wygrywają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-01-2019, 01:19
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Nigdy nie miałam nałożonych soczewek progresywnych i nie wiem, czy dobrze mi się wydaje, ale chyba takie soczewki są o wiele droższe od tych klasycznych tak jak w przypadku okularów? Potwierdzicie lub wyprowadzicie mnie z błędu? Nie mam dużej wady wzroku i akurat mnie w zupełności wystarczają soczewki acuvue oasys . Nie są drogie, a bardzo dobrze w nich wdzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-10-2020, 21:13
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Nie wiem szczerze mówiąc, to kwestia indywidualna - wybór soczewek. W każdym razie przy okazji tematu zostawię namiar na portal DBAM O OCZY , w którym szeroko została omówiona kwestia wspierania funkcjonowania wzroku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-10-2020, 21:00
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Bardzo wazne jest byśmy zadbali o nasz wzrok, dlatego zadbaj też o zapas soczewek jeżeli z nich korzystasz. Możesz zakupić je u https://soczewki24.pl/13-soczewki-ko...we-jednodniowe . Widziałam, że mają tam bardzo fajne zestawy w przystępnych cenach. Według mnie warto pomyśleć o zakupie przez internet niż szukaniu w galeriach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2020, 18:23
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

A nie lepiej pomyśleć o laserowej korekcji wzroku? W Katowicach w Optegrze takie zabiegi wykonuje doktor Dominika Janiszewska-Bil, ma ogromne doświadczenie i widzę, śmiało możecie się do niej zgłosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-11-2020, 17:48
bernadine52's Avatar
bernadine52 bernadine52 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Niestety nie potrafię przekonać się do soczewek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-11-2020, 14:28
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 937
Domyślnie

ja zamiast soczewek zdecydowałam się wybrać do https://blikpol.pl/opinie i zapytać czy będą w stanie poprawić mój wzrok laserowo, muszę przyznać że sama obsługa była bardzo przyjazna, wszystko dokładnie mi wyjaśnili, także chyba wybiorę się na ten zabieg
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.