kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-07-2020, 16:34
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

a o marce Cavoe słyszeliście ? mają 2 super modele, my posiadamy OSIS. wózek dla dzieci od urodzenia do 15 kg, mega lekki, wygodny, stabilny. sam design robi wrażenie, jest bardzo nowoczesny a przy tym taki elegancki. dla mnie bomba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-07-2020, 19:05
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

ja jestem bardzo zadowolona z zakupu Anexa mtype , użytkuje go pół roku i spełnia wszystkie moje oczekiwania, koła są bardzo skretne przejada każdą nawierzchnie, stelaż stabilny i mocny, amortyzacja na 6, gondola obszerna i wygodna dla dziecka, kosz na zkupy pojemny, wygląda bardzo pięknie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-07-2020, 15:56
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na anex m/type. Wózek w przystępnej cenie a jakościowo bardzo dobry. Solidny i bezpieczny, koła duże i zwrotne więc wózek radzi sobie na każdym terenie. Dobra amortyzacja i co ważne, jest łatwy w obsłudze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-07-2020, 14:03
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Odpowiedni wózek to x-lander, bo to nowoczesny, funkcjonalny wózek. Jego stelaż jest trwały i solidny a gondola i siedzisko posiadają wszystko co niezbędne do zapewnienia wygody i bezpieczeństwa. Jest prosty w obsłudze i jeszcze świetnie się prezentuje. A co tu oszukiwać , zależy nam przede wszystkim na porządnym wózku ale również chcemy aby był ładny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-09-2020, 21:31
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

My wybraliśmy wózek Lonex Emotion XT i jesteśmy z niego w 100 % zadowoleni. https://lonexsklep.pl/pl/p/Wozek-dzi...TION-XT-2w1/39 To wózek wysokiej jakości, bezpieczny, o dobrej konstrukcji. Ma siedzisko spacerówki wpinane przodem lub tyłem do kierunku jazdy, lekką gondolę ze stopniową regulacją oparcia oraz funkcją kołyski no i w podstawowej opcji 2w1 w cenie są akcesoria: torba, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, uchwyt na kubek. Sprawdźcie sobie ten wózek, gwarantuję, że będziecie z niego bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-10-2020, 15:07
Humij Humij is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

ważne jakie ma koła.
-
Bowling Częstochowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-10-2020, 17:13
kihn.dylan Mężczyzna kihn.dylan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto stawiać tutaj na wygodę i funkcjonalność, najlepiej od razu kupić wózek 2w1.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-11-2020, 08:34
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Zgadzam się a ja też mam x-landera i ja mogę ten wózek polecić bo bardzo dobrze mi się go użytkuje, jest praktyczny, wygodny, bezpieczny dla dziecka. Kierowałam się przy wyborze oczywiście opiniami innych mam i recenzjami, wybrałam po prostu wózek najlepszy i najładniejszy moim zdaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-11-2020, 21:53
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
My zdecydowaliśmy się na anex m/type. Wózek w przystępnej cenie a jakościowo bardzo dobry. Solidny i bezpieczny, koła duże i zwrotne więc wózek radzi sobie na każdym terenie. Dobra amortyzacja i co ważne, jest łatwy w obsłudze.

U nas z kolei e/type z anexa i też jestem z niego zadowolona. Widać, że porządnie zrobiony, wygodny, zwrotny i poręczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-12-2020, 18:28
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

A może volt pro z Euro Cart? My go mamy Wózek jest naprawdę śliczny, idealny na miejskie wycieczki Super się prowadzi, jest lekki i zwrotny oraz bardzo wygodny nawet dla małego kilkumiesięcznego dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.