kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-01-2016, 11:28
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Jak często robicie sobie szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Jak często robicie sobie szkolenia podnoszące kwalifikacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-01-2016, 10:22
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Robiłabym tak często, jak się da, ale niestety nie na wszystkie, które chciałabym, mnie stać - to raz, a dwa - pracodawca nie do wszystkich szkoleń dopłaca, więc czasami więcej czasu się zbiera na jedno szkolenie, kosztem innych.
Teraz chciałabym zrobić szkolenie z CIT w http://www.wlr.com.pl/szkolenia,154-CIT.html - przyda mi się w pracy i do dodatkowych fuch, no ale jeszcze nie uskładałam na jedno poprzednie, a potem dopiero ew. to.
Tak, że wszystko w miarę możliwości portfela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-05-2016, 15:30
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Zgadzam się - jeśli mamy możliwość wziąć udział w szkoleniu opłaconym przez pracodawcę, to jak najbardziej powinniśmy to uczynić W naszym przedsiębiorstwie szkolenia przeprowadzane były przez firmę Innpuls http://www.szkolenia.innpuls.pl/ i bardzo się cieszę, że mogłam wziąć w nich udział, bo były przeprowadzone bardzo rzetelnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-05-2016, 15:08
goska96 goska96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 18
Domyślnie

Powiem szczerze, że przynajmniej dwa razy w roku - moja praca (branża HR) wciąż wymaga podnoszenia kwalifikacji i wdrażania się w zmiany. Oprócz szkoleń opłacanych przez firmę robię też kursy i szkolenia na uczelniach wyższych (ostatnio na http://www.zpsb.pl/kursy-i-szkolenia/), nie mówiąc już o praktycznie codziennym sprawdzaniu stron branżowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-05-2016, 16:14
SilownieZewnetrzne.net Mężczyzna SilownieZewnetrzne.net is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 5
Domyślnie

Szkolenia sa bardzo przydatne, sama chodze raz w roku przynajmniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-06-2016, 12:36
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Na takie typowe szkolenia nie chodzę, ale można dokształcać i rozwijać się też w inny sposób. Można korzystać z kursów internetowych, brać udział w webinariach, czytać książki i blogi branżowe itd. Teraz jest mnóstwo możliwości. Polecam tekst o kursach internetowych http://cenabiznesu.pl/-kursy-interne...ch-efektywniej .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-06-2016, 09:08
Róża_689 Róża_689 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 92
Domyślnie

Raz do roku staram się zrobić kurs podnoszący moje kwalifikacje, korzystam zarówno z normalnych szkoleń jak i e-learningów. To bardzo dobry sposób na podniesienie swojej pozycji na rynku pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-06-2016, 13:45
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja idę na szkolenie w zależności, kiedy jest taka potrzeba. Teraz sama zastanawiam się nad kolejnym szkoleniem bo w mojej firmie będzie powstawał nowy dział sprzedaży więc dojdzie pewnie więcej nowych i ciężkich obowiązków. Postanowiłam zapisać się na zajęcia do akademii biznesu 4change gdzie zawsze znajdę ciekawe i interesujące szkolenia, których materiał nigdy nie idzie na marne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-06-2016, 12:38
magdzikk magdzikk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 12
Domyślnie

Raczej nieczęsto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-06-2016, 09:42
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja robię często bo zależy mi na tym, aby była w pracy dobrze postrzegana. Ostatnio znalazłam bardzo ciekawe szkolenia hr czyli szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki nim można zdobyć lub podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.