kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 26-03-2018, 12:51
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Wiesz co ja akurat się udałam do http://ortholine.pl/bole-kregoslupa , bardzo polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 27-03-2018, 22:42
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Możesz chodzić na rehabilitację albo samemu ćwiczyć. Ból pomoże Ci zwalczyć ketonal bez recepty albo podobne leki. Nie bierz za dużo żeby się nie uzależnić, ale moim zdaniem jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o leki bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 29-03-2018, 21:19
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W takich schorzeniach koniecznie trzeba udać się do specjalisty, jeśli problem nie jest bardzo poważny to mogą pomóc rehabilitanci. Taki specjalista jest w Centrum Boramed w Warszawie. Można się do niego zgłosić. Pomoże on w dokładnym ustaleniu przyczyny naszego bólu.

Ostatnio edytowane przez ada_90 : 30-03-2018 o 18:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 29-03-2018, 23:14
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Jeśli szukacie specjalisty z Wrocławia lub okolic to ja polecam Orthos w Komorowicach. Mój tata był u nich na rehabilitacji i bardzo sobie chwali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 30-03-2018, 12:32
restowa restowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 3
Domyślnie

Miałam podobny problem, średnio dziennie po 10h przed komputerem i częste bóle pleców. Poczytałam w internecie, pochodziłam po forach i różnych sklepach. Na jednym forum znalazłam świetny artykuł, w którym polecali fotele masujące, które mogą pomóc w takich bólach. Po pewnym czasie zdecydowałam się na zakup i nie żałuję (duża zasługa męża) - codziennie rano i wieczorem kilka minut masażu bardzo fajnie pomaga, rozluźnia. Jak coś sprawdź firmę Rest Lords - fajnie doradzą i pomogą wybrać to co najlepsze dla Ciebie :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 11-04-2018, 16:43
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Może warto wybrać się na badanie rezonansem magnetycznym? Terminy wcale nie są tak odległe - wybierz się na przykład do Helimedu, znajduje się on w Katowicach. Możesz iść tam zarówno na NFZ, jak i prywatnie. To jedyna placówka w Polsce, która dysponuje rezonansem 3T: https://www.helimed.pl/uslugi/rezonans-magnetyczny-3t/. Pozwala on na dużo dokładniejszą ocenę zmian.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 12-04-2018, 10:07
natka natka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

u mnie na ból pleców najbardziej pomaga basen, masaże, a także specjalnie ćwiczenia na kręgosłup
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 23-04-2018, 20:20
cindy cindy is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 49
Domyślnie

Bóle kręgosłupa też mogą być spowodowane nieodpowiednią postawą np. przy pracy przy komputerze. Jeśli spędzasz przy nim sporo czasu postaraj się kupić fotel który nie obciąży twoich pleców, poczytaj o tym tutaj http://www.foteleobrotowe.com.pl/:)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 24-04-2018, 11:24
Remik's Avatar
Remik Mężczyzna Remik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

polecam fizjoterapeutę. Same ćwiczenia to niestety może być mało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 24-04-2018, 19:46
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Natka dobrze mówi.. Basen to dobry pomysl. Nie od dzis wiadomo ze woda pomaga rozluznic cialo... Polecam tez kilka sesyjek w kapsułach floatingowych, ja chodze do Jura floating to jest w Częstochowie. Idealne rozwiazanie dla osob cierpiacych na bole reumatoidalne, bole miesni stawow czy wlasnie pleców. Poczytaj sobie o tym i nie zastanawiaj długo bo szkoda cierpiec
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.