kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-06-2018, 14:33
soni soni is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 80
Domyślnie

Cuk ma również świetny kalkulator majątkowy, polisę można online zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-06-2018, 20:06
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Na ubezpieczeniu na życie nie ma co oszczędzać. I jak patrzę na to, co się dzisiaj dzieje to też szukam sobie jakiejś fajnej polisy. Takie kompleksowe, pełne ubezpieczenia są fajne. Wtedy jesteśmy zabezpieczeni na każdą sytuację i nie musimy się o nic martwić. Także dla bliskich można ją wykupić. Niekiedy są fajne oferty. Patrzyłam na Metlife. Muszę wykupić ubezpieczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-09-2018, 09:03
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Z porównywarek to z mojego doświadczenia mogę polecić kalkulator cuk. Tak jak policzy, tyle się płaci. Mi wyszło sporo taniej niż w innych porównywarkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-09-2018, 18:06
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Ja tylko OC potrzebuję i szukam najtańszego na kalkulatorze Cuk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-09-2018, 18:44
DiseaseKoza DiseaseKoza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 3
Domyślnie

ciekawy temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-09-2018, 16:03
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Jeśli jeszcze nie masz wybranej polisy, to polecam zainteresować się też ofertą https://www.viennalife.pl/ Moim zdaniem mają bardzo ciekawą propozycję dla każdego i Twoja polisa będzie miała niską składkę, a będziesz zabezpieczona w razie jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem. Jest to ważne i należy o czymś takim pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 06-01-2019, 11:52
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Ceny OC i tak są wysokie, zwłaszcza dla młodych kierowców. dlatego porównywarka taka jak w Cuk to konieczność, jeśli chce się zapłacić mniej niż zwykle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-10-2019, 12:20
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Temat jest o polisie z funduszem inwestycyjnym, co widać w pierwszym poście. Warto tutaj nadmienić przede wszystkim, że niestety problem z takimi ofertami miało i w sumie ma nadal, wiele osób. Najczęściej dotyczyło to opłat likwidacyjnych, o których więcej dowiecie się tutaj. Niestety wiele osób z tego powodu ucierpiała, bo towarzystwa ubezpieczeniowe zwyczajnie oszukiwały klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-12-2019, 12:34
Lagunka's Avatar
Lagunka Lagunka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 5
Domyślnie

W momencie, w którym moje dzieci dorosły zdecydowałam się na ubezpieczenie na życie dla osób starszych od MetLife. Składki są dopasowane do mojej wypłaty. https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-od...e-START55.html. Ubezpieczenia rentowe z tytułu niezdolności do samodzielnej egzystencji zapewnia możliwość otrzymywania comiesięcznego świadczenia w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia po wypadku lub chorobie utrudni samodzielne funkcjonowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 06-03-2020, 11:00
marlen14 marlen14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Poszukując najbardziej odpowiedniego ubezpieczenia, wiele osób korzysta z rankingów https://www.rankingubezpieczennazyci...etlife/31.html, które porównują dostępne polisy, w zależności od naszych potrzeb, sytuacji finansowej i innych parametrów, które powinniśmy wziąć pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.