kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-09-2018, 12:55
gracjaix gracjaix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-09-2018, 17:05
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Obecnie przedłużanie rzęs nie powinno nikomu robić kłopotu. Dostępne są przecież sztuczne rzęsy, które z powodzeniem mozna przyczepić sobie w domu. Ja rzęsy kupuje zawsze w drogerii House of Beauty. Mają duży wybór rzęs oraz akcesoriów do ich doczepiania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-09-2018, 14:50
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 077
Domyślnie

Wiele kobiet korzysta z metod przedłużania rzęs, ale sama jestem dowodem na to, że metoda ta nie sprawdza się na dłuższą metę - osłabia i niszczy, a poza tym dużo kosztuje. Lepiej kupić dobry tusz i nie martwić się o nic. Od niedawna w sklepach pojawiła się nowa maskara pogrubiająca z włosianą szczoteczką, Volume Temptation . Kosztuje około 10zł, więc to naprawdę niewiele. Warto kupić i sprawdzić. Według mnie naprawdę bardzo ładnie pogrubia rzęsy, nie sklejając ich przy tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-10-2018, 10:57
Melvina Melvina is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 36
Domyślnie

Raz na jakiś czas fajnie jest sobie taki prezent sprezentować. Wiele znajomych korzysta z usług kosmetyczki http://www.pilnikizalotka.pl i chyba tez tam się przejdę na przedłużanie oraz zagęszczenie rzęs. Chce wypróbować to przed weselem mojej siostry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-10-2018, 08:33
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Jak dla mnie przedłużanie rzęs to chyba najlepsza opcja. Moje naturalne rzęski są prawie niewidoczne, dlatego też bardzo chętnie postawiłabym na stylizację produktami http://noblelashes.pl/ . Co więcej, marka ta jakiś czas temu robiła świetną kampanię promocyjną, w ramach której na ulice Krakowa wyjechały samochody, na których były rzęsy- pod nazwą OCzymZapomniałLeonardo . Może spotkałyście się z takimi autkami o zalotnym spojrzeniu ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-10-2018, 15:22
sabina7 sabina7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Dobrym tuszem do rzęs albo stosować odpowiednie odżywki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-10-2018, 11:45
Martolinka Martolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nigdy nie byłam za sztucznością, mam na myśli przedłużaniem rzęs, wstrzykiwaniem sobie botoxu w usta itd. Teraz mamy dostęp do takich kosmetyków do makijażu, że nie musimy używać sztucznych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-11-2018, 17:45
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 221
Domyślnie

Ja jak chce wydłużyć sobie rzęsy to kupuję sobie przykładowo kępki rzęsy bez węzełków 56 szt Ardell Natural Combo Knot Free https://malahit.pl/product-category/...ztuczne-rzesy/ i wykorzystując je naprawdę efekt jest niesamowity. Teraz mam w planach kupić sobie nawet dwa pudełeczka tych kępek, bo 20% taniej można je dostawać w sklepie malahit.pl. Czyli za jakieś 18, 32 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-11-2018, 23:33
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Ja to bałabym się sama sobie wydłużać rzęsy. A co jak odpadną mi przy najbliższej okoliczności? Dlatego jak już wydłużać to tylko z pomocą profesjonalistów. W tym wypadku ja planuję wybrać się do świetnego studia urody http://mosbeauty.pl który poleciła mi przyjaciółka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-11-2018, 13:45
Beata1 Beata1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 3
Domyślnie

a LashParade ktoś próbował? podobno fajne serum na rzęsy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.