kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2021, 14:00
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie Telewizor

Chcę kupić jakiś fajny, nowy telewizor żeby cała rodzina mogła oglądać na nim filmy i seriale głównie z Netflixa. Znalazłam https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Bl...zony-telewizor tego rodzaju wpis i wydaje mi się, że na Black Friday faktycznie można jakąś dobrą ofertę znaleźć. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-11-2021, 20:25
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim dobrego i skutecznego telewizora do swojego salonu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę producenta Manta u których fajnych opcji zdecydowanie nie brakuje również jeśli chodzi o mniejsze modele na przykład Manta 24LHN79T klasa energetyczna A, rozdzielczość 1366 x 768 i typ ekranu DLED
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2022, 13:56
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Mam telewizor, ale jak cos oglądam to na necie i zazwyczaj jest to strona https://ekino.sx/serie/ - moja ulubiona. Dostępność seriali i filmów jest u nich ogromna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-12-2022, 08:35
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości w zakresie wyboru odpowiedniego telewizora w większych rozmiarach to polecam sprawdzić ofertę producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć szeroki wybór modeli w bardzo dobrych cenach, jak na przykład telewizor 58 cali Manta 58LUN120D DVBT2/HEVC UHD gdzie znajdziecie najwyższą jakość obrazu, cyfrowa redukcja szymów 3D, dźwięk przestrzenny DD+ 5.1 oraz najnowszy Tuner DVB-T2 HEVC/265.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-12-2022, 13:31
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Zastanawiam się nad zakupem nowego telewizora, co możecie mi polecić?

wypożyczalnia samochodów Lublin
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.