kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 23-06-2021, 13:24
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Dieta z dowozem to świetne rozwiązanie w tych czasach. Nie kazdy ma czas i ochotę gotować. Lepiej ten czas spędzić inaczej, a dietę zamówić od LOVE Catering https://lovecatering.pl/ Myślę, że mają na tyle rozbudowaną ofertę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na tle konkurencji, wyróżnia ich na pewno fakt, że dania są urozmaicone, kolorowe i przepyszne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 25-06-2021, 14:29
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 341
Domyślnie

Tutaj najlepiej jesli chodzi o Kraków https://ckbrowar.pl
Dla mnie zdecydowanie najlepsze jedzenie w mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-07-2021, 17:47
miskafit miskafit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 15
Domyślnie

ja polecam catering dietetyczny Sopot
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 14-10-2021, 22:10
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Też stosuję dietę pudełkową, bo dzięki temu oszczędzam czas i energię no i mam pyszne, zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki. Zamawiam je od jakiegoś czasu w Szczecińskim cateringu dietetycznym https://szczecinskicatering.pl/dieta/vege/ bo tam mają najlepsze posiłki, no w każdym razie mi najbardziej smakują a i cenowo jest bardzo ok. Wybieram dietę Vege, bo staram się przejść na wegetarianizm a dzięki ich posiłkom odkrywam, jaki pyszny jest świat wege i ile możliwości daje dieta roślinna. A kiedyś wydawała mi się to nudna dieta, teraz już wiem, że nic podobnego! Catering działa terenie całego Szczecina i okolic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 05-11-2021, 12:09
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

a próbowaliście dietę sokową? Polecam sobie sprawdzić np. dieta sokowa Łódź - znajdziecie wiele cennych informacji oraz ogromny wybór sprawdzonych cateringów Polecam! Dobrze jest czasem sobie zrobić mały detoks
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 03-12-2021, 08:39
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_____________________
catering dietetyczny Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 30-12-2021, 12:53
sarsax sarsax is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 33
Domyślnie

ja jak coś mogę polecić catering dietetyczny Masterdieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 13-01-2022, 22:05
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie fajnie sprawdza się Wygodnadieta. Zamawiam od nich już kilka miesięcy i jestem mega zadowolona z tego co dostaję. Jedzonko jest smaczne, świeże i syte więc nie chodzę głodna. Do tego w końcu jem regularnie i zdrowo a już samo to wiele daje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 22-01-2022, 11:17
mkob mkob is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 8
Domyślnie

ja wolę sobie zamawiać np. obiady Katowice od yummybox Mam wybór, na co konkretnie mam ochotę. I świetnie wypada cenowo, jak ktoś jest z moich okolic to polecam zajrzeć, warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 22-01-2022, 14:32
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
U mnie fajnie sprawdza się Wygodnadieta. Zamawiam od nich już kilka miesięcy i jestem mega zadowolona z tego co dostaję. Jedzonko jest smaczne, świeże i syte więc nie chodzę głodna. Do tego w końcu jem regularnie i zdrowo a już samo to wiele daje

Też zdecydowałam się na Wygodnądietę. u mnie w okolicy to chyba najlepsza opcja. Posiłki są starannie przygotowane, apetycznie podane, świeże i na prawdę smaczne. Taka dieta nie jest cieżka ale skuteczna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.