kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-07-2021, 16:30
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie Praca

Hej. Planuję dorobić nieco przed następnym rokiem i chcę wyjechać do pracy jako opiekunka osób starszych, szukając agencji natknęłam się na oferty Opieka Portus i jestem zachwycona. Znacie, polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-07-2021, 17:06
piotrekx87 Mężczyzna piotrekx87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

Podziwiam za decyzję, bo nie jest to łatwe zajęcie do wykonywania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2021, 11:42
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest niezwykle ważne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Po prostu każdy tego potrzebuje, jeżeli chce być atrakcyjny na rynku pracy. Dzięki nowym kwalifikacjom łatwiej będzie znaleźć nową pracę, a może nawet uzyskać w niej awans.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2021, 12:36
rubye.hand's Avatar
rubye.hand rubye.hand is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja akurat szukam pracy zdalnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-08-2021, 22:11
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Praca jest dla każdego z nas niezmiernie ważna. Zawsze największy stres to szukanie nowej pracy, te wszystkie rozmowy, rekrutacje, ale każde takie doświadczenie czegoś nas uczy. W dużych firmach są specjalne działy HR, które zajmują się zasobami ludzkimi. Jest nawet taki podział HR miękki i HR twardy. Jeden i drugi jest niezmiernie ważny mimo, że znacznie różnią się między sobą. Tutaj macie więcej informacji o tym czym jest twardy HR i jakie zadania należą do osób, które właśnie tym się zajmują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-08-2021, 07:58
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Jak byście chcieli podjąć pracę za granicą to polecam świetny blog: https://zatrudnienizagranica.blogspot.com/, jak później prowadzić rozliczenia finansowe. Kilka moich znajomych stwierdziło, że to skarbnica wiedzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2021, 12:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Obecnie poszukiwania pracy można prowadzić na wiele sposobów. Jednym z nich jest rejestracja na platformie https://jobllegro.com/ . Tak więc jeśli chcemy wziąć udział w profesjonalnym procesie rekrutacji, ta strona jest właśnie dla nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-08-2021, 13:41
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy na zachodzie. Tak jest ona zazwyczaj dużo lepiej płatna. Na przykład w Niemczech rośnie zapotrzebowanie na opiekunki dla seniorów. Wielu z nich potrzebuje całodobowej opieki. Na stronie https://www.zyciepabianic.pl/styl-zy...starszymi.html znalazłam na ten temat cenne wiadomości, które mogą się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-08-2021, 21:20
Sertygio Mężczyzna Sertygio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 7
Domyślnie

Rzeczywiście fajne informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-11-2022, 17:40
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

I jak idą poszukiwania nowej pracy? W mojej opinii przede wszystkim jeżeli jesteście na etapie poszukiwań i przeglądania kolejnych ofert także z możliwością wyjazdu do pracy za granicę to na pewno warto będzie sprawdzić to jak wygląda na przykład praca Szwajcaria która przede wszystkim pozwoli Ci lepiej zarobić i podnieść oszczędności które później mozesz przeznaczyć na przykład na budowę domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.