kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-12-2016, 12:10
kalina11's Avatar
kalina11 kalina11 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 44
Domyślnie

przez internet taniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 19-12-2016, 11:47
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Inna sprawa, że wybór karm i akcesoriów dla zwierząt w internecie jest zdecydowanie większy.
Wiem coś na ten temat, bo ostatnio rozglądałam się za szczoteczką do zębów dla psa. Zapach z paszczy miał już taki, że bez tego by się nie obeszło.
Przejrzałam parę artykułów w stylu tego: http://www.pupilo.pl/wiadomosc/jaka-...ebow-psa/3643/ . Wiedziałam mniej więcej czego potrzebuję. W stacjonarnych sklepach nie znalazłam prawie nic z tej listy, w necie wszystko zamówiłam w parę minut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 05-04-2017, 07:41
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Znacie ten sklep http://www.zwierzakowo.pl/sklep/smyc...-dla-psow.html Ja wlaśnie trafiłam tu szukając odpowiedniej smyczy dla mojego kundelka. Wybór jest bardzo duży.Smycze różnego rodzaju z opisem dla jakiej wagi psa smycz jest odpowiednia. Popatrzyłam w zakładki i znalazłam bardzo dobre suche karmy a i też inne ciekawe akcesoria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-07-2017, 07:57
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

A podajecie psom jaką karmę? I tylko karmę? My też podajemy taki suplement z algami morskimi na wzmocnienie, usuwa to też toksyny z organizmu i poprawia wygląd sierści - i to znacznie ! To szwedzka firma Alg-borje produkuje http://sklep.alg-borje.pl/pl/c/C.-Pies-i-kot/20 Po naszym piesku widać różnicę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-07-2017, 08:46
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale online może rzeczywiście lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 31-07-2017, 15:48
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Czy ja wiem? dla mnie ważne żeby mój pies dostawał do jedzenia to co najlepsze! Ostatnio jak byliśmy u weterynarza, a mamy takiego zaprzyjaźnionego w melwet w Krakowie to weterynarz pochwalił nas za dietę, bo pies miał ładną sierść i nei byl utuczony zbytnio!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-08-2017, 08:41
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Często w internecie można dostać to co w sklepach stacjonarnych trudno. Kupuję online arthrovet collagen z vetexpert, preparat wspomagający pracę stawów. Niestety u mnie w sklepie tego nie uświadczysz choć wiele razy prosiłam sprzedawcę żeby sprowadził.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-08-2017, 18:37
kruzerka kruzerka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

Przez Internet wychodzi o wiele taniej. Od kilku lat zamawiam na Allegro.
__________________
krem na powiększenie piersi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-08-2017, 21:46
Expert Petvita Expert Petvita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie Najlepsza karma dla naszego pupila - PETVITA!

Zdecydowanie bardziej się opłaca kupować karmy online. Nie można jednak oszczędzać. Pamiętajmy, że psy to nie tylko zabawki, ale również członkowie rodziny. Najważniejsze jest aby kupować karmę, która zawiera wszystkie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju pupila. Karma taka, mimo że może kosztować więcej, jest bardziej wydajna. Po prostu mniej się jej daje psu, a on jest najedzony.
W przypadku karm składających się głównie ze zbóż, są one ekonomiczne - tylko na chwilę. Pies i tak wróci głodny po dwóch godzinach. Dając mu tę samą ilość karmy wartościowej, będzie on głodny, ale zdecydowanie po dłuższym czasie oraz nie będzie miał niedoborów podstawowych witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowej pracy wszystkich narządów wewnętrznych. Wszystko co pożądane przez organizm jest wchłaniane, reszta wydalana.

Właśnie dlatego polecam karmę PETVITA.
Jest to karma bezzbożowa, bezglutenowa, skomponowana z samych naturalnych składników. Nie zawiera ona żadnych tanich wypychaczy ani "produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego" - mięso jakie karma zawiera jest najwyższej jakości. Posiada ono certyfikaty takie, jakie posiada mięso nadające się do spożycia przez ludzi (m.in. BRC). Wszelkie tanie źródła węglowodanów zostały zastąpione warzywami i owocami takimi jak jabłka, marchew, rozmaryn, cytrusy i inne.
Oprócz tego karma PETVITA zawiera wiele składników zapewniających prawidłowe funkcjonowanie organizmu, m.in wysoką zawartość glukozaminy i chondroityny wspomagającej pracę stawów.


Jako, że karma składa się samych naturalnych składników, jej mniejsza ilość spełnia całkowite dzienne zapotrzebowanie żywieniowe pupila, ze względu na łatwiejsze jej przyswajanie.
Przykładowo dla psa, który waży 30kg, worek 14kg wystarczy aż na 50dni!

Karma Petvita jest dostępna w wersjach wiekowych (adult/junior/senior) oraz wagowych (small/medium/large).

Więcej informacji na stronie: http://petvita.com.pl/

Pozdrawiam
EXPERT PETVITA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-08-2017, 11:52
knallcompl knallcompl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 55
Domyślnie

kupuję karmę online jest to wygodne



check this link right here now
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.