kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-09-2017, 07:32
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Troche kupuje, ale nie az tak duzo. Ostatnio np. kupiłam aspiratorek do noska, taki http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...ddychanie.html bardzo dbam, zeby moja apteczka byłą dobrze wyposażona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-09-2017, 09:09
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Staram się kupować z głową, ie za wiele, tyle, by dziecko nie zdążyło wyrosnąć i przeważnie są to większe ciuszki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 02-10-2017, 11:45
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

ja też nie kupuję na zapas, bo dzieci szybko rosną



ważne źródło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-10-2017, 11:31
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Kiedyś zdecydowanie za bardzo szalałam w tym temacie i z okresu niemowlęcego mam do tej pory 2 pełne wory nowych ubranek heh Teraz już troszkę przystopowałam i kupuję tyle ile w danej chwili potrzebujemy. Najczęściej ubrania ( zabawki zresztą też ) kupujemy w 5-10-15 - fajna jakość i dobre ceny. Poza tym lubię fakt, że kolekcje są nowoczesne i stylowe a przy tym dostosowane do wieku dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-11-2017, 09:55
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ubrania

A ja muszę się Wam przyznać, że mam teraz nie lada problem z wyborem ubrań dla swojej Zuzi (w grudniu skoczy cztery latka). Od jakiegoś czasu Zuzia bowiem uskarżała się na suchą i spierzchniętą skórę. Początkowo myślałam, że to przejściowe i smarowałam ją balsamami. Nie dawało to jednak pożądanego efektu, a dodatkowo skóra Zuzce zaczęła pękać. W końcu podjęłam decyzję, że udajemy się do dermatologa. Niestety okazało się, że Zuzka cierpi na atopowe zapalenie skóry. Objawy w sumie typowe dosyć, ale wcześniej nie zdążyłam ich skojarzyć. Zaczęła się żmudna walka z tym choróbskiem. Niestety, z azs w tak prosty sposób się nie wygrywa i musiałam wprowadzić w domu szereg zmian. Okazało się bowiem, że Zuzka jest uczulona na niektóre materiały i teraz mogę jej kupować tylko ubranka uszyte z naturalnych tkanin, najlepiej bawełniane, przewiewne, gładkie i delikatne. A już wełna jest absolutnie wykluczona. Poza tym kupiłam specjalne rękawiczki-niedrapki, które uniemożliwiają Zuzce drapanie się (a widzę, jak czasem się męczy). Musi jednak, podobnie jak ja, zacisnąć zęby. Trochę podszkoliłam się zresztą z wiedzy o azs dzięki takim portalom jak ten - https://www.eloderm.pl/artykul/20,azs-u-niemowlat.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 06-12-2017, 14:03
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Ubranka dla dzieci są niezbędne, ale trzeba pamiętać, że dziecko szybko z nich wyrasta. Nie ma co szaleć z ich ilością. Bardzo praktyczne są czapeczki dla niemowląt. To akurat jest niezbędna rzecz dla niemowlaka. Warto kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 20-12-2017, 12:09
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Teraz kupuję więcej, bo mały już nieco wolniej rośnie. Ale na początku nie kupowałam tyle i tak mnóstwo rzeczy mam praktycznie nowych. Co do tego, gdzie ja kupuję to różnie... Czasami w markowych sklepach, a czasami coś w internecie znajdę. Aktualnie trafiłam na fajny sklep tutaj https://slippersfamily.com/rajstopy-dzieciece . Planuje tam zakupić rajstopki dziecięce, co są wysokiej jakości i też fajnie wyglądają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 06-03-2018, 19:00
Mamiya Mamiya is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 64
Domyślnie

To prawda, wybór ciuszków czy bucików dla malucha jest niezwykle ważną sprawą.
Takie buty do nauki chodzenia powinny spełniać wszystkie te wymagania,
które zalecają lekarz i fizjoterapeuta, warto zatem szukać w sieci firm,
które specjalizują się wyłącznie w produkcji takich bucików dziecięcych.

Przede wszystkim, dlatego, że mają całą linię podporządkowaną konkretnym bucikom,
od momentu projektu, poprzez wybór materiałów, po odpowiednie wykonanie.
To daje pewność, że dostajemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka i najlepszy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 06-03-2018, 19:00
Mamiya Mamiya is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 64
Domyślnie

To prawda, wybór ciuszków czy bucików dla malucha jest niezwykle ważną sprawą.
Takie buty do nauki chodzenia powinny spełniać wszystkie te wymagania,
które zalecają lekarz i fizjoterapeuta, warto zatem szukać w sieci firm,
które specjalizują się wyłącznie w produkcji takich bucików dziecięcych.

Przede wszystkim, dlatego, że mają całą linię podporządkowaną konkretnym bucikom,
od momentu projektu, poprzez wybór materiałów, po odpowiednie wykonanie.
To daje pewność, że dostajemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka i najlepszy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-03-2018, 11:29
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja staram się kupować córce wszystko, czego jej potrzeba, aby zawsze była zadowolona. Ostatnio trafiłam na stronę lencia.pl i bardzo spodobała mi się ich oferta. Znalazłam tam bardzo duży wybór najróżniejszych dziecięcych ubrań w naprawdę dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.