kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-05-2019, 12:47
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Często w Wojasie zamawiam online. To chyba najwygodniejsza opcja, a i promocje fajne się trafiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-05-2019, 18:09
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

A no widzisz, ja też kupuję w sieci Buty dla dzieci Superfit czy inne, podobne, bo to znacznie tańsze i wygodniejsze. Inne marki też czasem wybieramy, ale rzadziej. No to, właśnie dziś zauważyłam, że na Ceneo można znacznie taniej kupić i żałuję, że wcześniej tej porównywarki do zakupów nie używałam. Przy następnym zamówieniu będę musiała o niej pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-05-2019, 10:20
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

A kojarzysz Saway? Robią prześliczne botki zamszowe beżowe, szpilki na meeeega wysokim obcasie, słodkie ażurowe balerinki... no nie zliczę, ile rzeczy już tam kupiłam. A zaczęło się od tego, że dostałam jedną parę od męża na urodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-05-2019, 12:31
swietnacena swietnacena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 2
Domyślnie Buty damskie Lanqier

Ja kupuję buty damskie Lanqier i są zawsze dobre! Nigdy nie miałam problemu ze zwrotem, jeśli buty z jakiegoś powodu mi nie pasowały. Polecam szczerze tę formę, dużo mniej zajmuje to czasu, a dużo bardziej wygodniej. Polecacie jakieś sklepy internetowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-05-2019, 15:38
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak szukasz butów przez internet to polecam Ci odwiedzić stronę jaką jest https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...mskie-103.html Znajdziesz tutaj wiele ciekawych okazji, które z pewnością Ci się spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 10-06-2019, 13:55
Derby's Avatar
Derby Derby is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

Wystarczy dobrze zmierzyć rozmiar stopy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-06-2019, 20:41
Zośkaka Zośkaka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 90
Domyślnie

Ja czasem kupuję przez domodi, ale wolę sklepy stacjonarne, gdzie mogę odrazu przymierzyć buty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-06-2019, 13:12
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o buty, to nie mam żadnego problemu z ich zamawianiem przez internet. I chyba tylko raz zdarzyło mi się, że muszę je odesłać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-06-2019, 16:46
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Jeśli szukasz sportowych butów warto zobaczyć ofertę sklepu BestButy.pl Trafiłam dzisiaj na ten sklep i chyba zamówię buty dla siebie i męża do biegania. Wybór jest ogromny a ceny przystępne. Sprzedają też ilosci hurtowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-06-2019, 16:43
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

W wielu miejscach w Poznaniu szukałam klapek profilaktycznych Medibut, nigdzie nie było. I dopiero, kiedy znajomy miał zaopatrywać magazyn w odzież roboczą, zupełnie przypadkiem trafił na moje klapki https://www.robartbhp.pl/klapki-prof...ordz-p-70.html Sklep nazywa się robartbhp.pl i zajmuje się głównie sprzedażą odzieży roboczej i ochronnej, ale mają również środki czystości, jakże potrzebne niekiedy w trudnych warunkach pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.