kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-03-2015, 22:39
saharra saharra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie Porcelanowa zastawa obiadowa - pomocy!

Witam wszystkie kobietki!

Od jakiegoś czasu chodzi za mną nowa porcelana obiadowa... Ostatnio powiększyła nam się rodzina, przybyło kilku nowych członków, a wraz z nimi pojawił się swego rodzaju problem. Otóż, moja zastawa obiadowa okazała się za mała na tyle osób, więc muszę zainwestować w coś nowego, większego. Wszystkie naczynia w moim domu są porcelanowe... Jaką porcelanę obiadową możecie mi polecić, aby była dobrej jakości i najlepiej nie kosztowała całej mojej wypłaty? :P I gdzie jej szukać? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-03-2015, 09:28
estera33 estera33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Sama ma podobny problem ... poluje na porządna porcelanę a właściwie komplet obiadowy już od dłuższego czasu i przyznam szczerze że jest tego tyle na rynku że nie wiem na co się zdecydować, a jak już kupie to chciałabym coś porządnego bo z doświadczenia wiem że tania porcelana szybko się niszczy w zmywarce, też liczę na wasze wskazówki i podpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-04-2015, 00:38
marysiak12 marysiak12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja uwielbiam naszą polską porcelanę. Uważam, że jest bardzo niedoceniana, a już dawno dogoniła tą zachodnią jeśli jej nawet nie przegoniła. Wzory są nowoczesne, wszystko jest na czasie. Spójrz tylko na sklep http://witeks.pl/. Ja mam kwadratowe i zupełnie białe talerze. Ale bardziej standardowe wzory też widziałam tylko akurat była moda na te kwadratowe, więc się skusiłam i nie żałuję

Ostatnio edytowane przez marysiak12 : 07-05-2015 o 12:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-04-2015, 23:52
kllaarra kllaarra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mam ten sam problem ... już od kilku lat mam w domu tylko zastawę obiadową z ikea .... nie powiem jest fajna głównie z tego powodu że się nie zmienia i w każdej chwili mozna dokupić talerz który się stłukł, ale tez marzy mi się jakaś nowa piękna zastawa i przyznam szczerze że nie wiem na co zwrócić uwagę przy jej kupnie i gdzie jej szukać, nie mam pojęcia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-04-2015, 15:51
rudakucharka rudakucharka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 12
Domyślnie

Moim zdaniem fajną zastawą stołowa jaka teraz jest w modzie to talerze w kształcie kwadratu super to się prezentuje, gdy podajemy danie wiadome lepiej smakuje lub też polecam fajne talerze, gdzie na rantach takie 3 łezki odstające delikatnie po rożnych stronach. Sama miałam z ikei zastawę długo mi służyła i wymieniłam własnie na taką, która podałam wyżej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-02-2019, 09:32
madusia madusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 23
Domyślnie

Teraz to porcelane można nawet kupić przez internet, tego jest dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-02-2019, 16:41
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A co myślicie o porcelanie na prezent ? Ja widziałam bardzo ładne Serwisy obiadowe Porcelana Ćmielów - Ceneo.pl Jeśli nie miałaś okazji zobaczyć to zerknij, może znajdziesz coś co będzie idealne na prezent slubny. A wybór tu jest ogromny więc myślę że będzie w czym wybierać. Takiej porcelany jak mają tutaj jeszcze nie widziałam. Jest po prostu śliczna że nie da się oderwać oczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-03-2019, 09:31
dadanet55 dadanet55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 11
Domyślnie

Seksowne dziewczyny z agencji sex offenders wiedzą, jak sprawić, byś poczuł się zrelaksowany i odprężony. Agencja działa na terenie całego Londynu. Wystarczy, że wybierzesz idealną dla siebie dziewczynę i umówisz się z nią na spotkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-03-2019, 13:37
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

To chyba niezbyt związane z kuchnią... No i trochę niestosowne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-01-2021, 16:27
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Jeżeli nadal szukacie odpowiedniego zestawu dla siebie, to jak najbardziej polecam sprawdzić propozycje od HurtowniaPorcelany https://hurtowniaporcelany.pl/109-lubiana-classic u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji o wysokiej jakości wykonaniu, jak na przykład zestawy Lubiana Classic w mniejszych i większych wersjach. Na przykład nasz wybór to LUBIANA CLASSIC 69 części, dla 12 osób czyli dla większej rodziny jak znalazł na te wyjątkowe okazje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.