kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-12-2015, 10:51
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja niestety nie mogę na razie odchudzać sie zbyt drastycznie, bo mam przejściowe problemy z żołądkiem. Oczywiście staram sie mimo to odzywiac w miare zdrowo i nie stronie od sportu. Mam nadzieje ze zioła, które niedawno zaczełam pić: http://www.vitalny.pl/pl/c/Ziola-na-zoladek/332 pomoga mi pozbyć się żołądkowych problemów, i bedę mogła znów jesc surowe warzywa i owoce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-03-2017, 15:21
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Oczywiście, że dieta i spora dawka ruchu to podstawa. Bez tego nie zrzucisz nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jeśli chodzi o wprowadzenie diety, to wydaje mi się, że najgorsze jest zrezygnowanie ze słodyczy... Batonik dziennie kusi, a to tylko puste kalorie. Na szczęście słodkości nie trzeba sobie odmawiać całkowicie, wystarczy sięgnąć po ich bezcukrową odmianę: https://www.guiltfree.pl/pl/395-czekolada-bez-cukru
Pyszne i zdrowe!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-03-2017, 12:45
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A dlaczego tylko na wakacje? Dobrą figurę i kondycję można mieć przez cały rok. Mozna ćwiczyć w domu. Bardzo ciekawe propozycje sprzętu znajdują się tu http://www.marbo-sport.pl/product-po...rbo-Sport.html A tę suwnicę wybrał sobie mój mąż, twierdząc że oszczędzi, bo może dbać o różne części ciała na jednym przyrządzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-04-2017, 10:20
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Oprócz tak popularnych treningów i diet warto zadbać o ziółka odchudzające. Bardzo przyjemnie się je pije i regulują one trawienie, wspomagając odchudzanie. Zajrzyjcie na sklep z ziołami - Kraina Aromatów, znajdziecie tam bardzo fajne propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 22-04-2017, 23:20
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Pamiętajcie moje drogie, że bez zdrowego odżywiania daleko nie zajedziecie.Koniecznie pokochajcie olej rzepakowy http://pokochajolejrzepakowy.eu/ . Ma wiele dobrych pozytywnych właściwości, które można wykorzystać właśnie podczas diety. Oczywiście na tej stronie znajdziecie również przepyszne przepisy na różne potrawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-06-2017, 22:31
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

ja zawsze przed sezonem stawiam na kilkudniowy detoks na pobudzenie uśpionego po zimie metabolizmu u mnie mega sprawdza się kuracja za pomocą dicopeg 10g ja tak robie podczas mojego oczyszczania i ani zaparc ani wzdec, ktore sa norma przy normalnych dietach. Efekt jest naprawde swietny - metabolizm przyspiesza, ale i zwieksza sie energia we mnie - chce mi się wiecej, mam motywacje do aktywności (rolki czy bieganie...). Naprawde polecam sprobowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-06-2017, 13:48
monisia12 monisia12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 4
Domyślnie

Na blogu apteki Melissa znalazłam przydatny wpis jak przyśpieszyć metabolizm różnymi produktami myślę, że każda z Was powinna to przeczytać, jeśli chcecie się zdrowo odchudzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-06-2017, 07:39
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Odchudzanie generalnie jest bardzo trudne, lepiej wspomagać się fajnymi książkami o tej tematyce! Fajne widziałam na inbook.pl i wiem, ze tam tanią wysykę mają!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-03-2018, 23:16
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

W odchudzaniu zdecydowanie pomoże nam hordenina. Nie tylko wpłynie dobrze na utratę kilogramów, ale także dobrze zadziała na serce i wątrobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-03-2018, 19:27
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Koniec marca, więc chyba najwyższa pora wziąć się za siebie. Chociaż sama sobie zdaję już sprawę, że to nudne - powracać do tematu co rok. Chciałabym schudnąć raz i porządnie, by móc powiedzieć, że naprawdę jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Jakie macie sprawdzone sposoby na utratę nadmiaru kilogramów? Tym razem zaczynam od motywowania się i zaglądam coraz częściej na blog poświęcony tej tematyce http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/. Może w tym właśnie tkwi klucz do sukcesu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.