kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2014, 16:46
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie W co warto zainwestować niewielkie nadwyżki?

W co warto zainwestować niewielkie nadwyżki pieniędzy?
Macie jakieś swoje sposoby na to, żeby te pieniądze nie straciły swojej wartości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-09-2014, 20:40
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

A słyszałaś może o tym, że można zainwestować na przykład w brylanty?
Są nawet takie sklepy,w których można kupić te kamienie o różnej wartości.
Tu jest przykład: https://e-brylanty.pl/?mw_aref=5a2a2...353697a48d2c87 - można tu dostać takie brylanty z 3% zniżką, więc da się na tym jeszcze coś zarobić jeśli dobrze to zaplanujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-09-2014, 12:41
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Żadnych niezwykłych sposobów nie mam. Wrzucam takie nadwyżki na lokatę i to w zasadzie wszystko, co jestem w stanie z nimi zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-11-2014, 12:25
EdytkaXX EdytkaXX is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 47
Domyślnie

Ale sie naśmiałam z tego wpisu z brylantami. Nie ma co, na pewno każdą z nas będzie stać na zakup brylantów. Ciekawe co to za inwestycja? Faktycznie po jakimś czasie będzie zysk, bo ja wątpie. już lepiej pomyśleć o innych możliwościach, jak chociażby o obligacjach. W tym artykule jest wyjaśnione w temacie obligacje jak kupić. Akurat jest tutaj jasne jakie ma się zyski z takiej inwestycji. To działa podobnie jak lokata. Warto sobie o tym bliżej poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-11-2014, 22:23
kammila kammila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 14
Thumbs down

Polacy nie są zbyt skorzy do podejmowania ryzyka inwestycyjnego. Dlatego inwestycje w metale szlachetne cieszą się u nas dużym powodzeniem. Wszyscy zachwycają się wzrostowym trendem ceny złotego kruszcu, lecz nie wiedzą do końca na podstawie jakich czynników kształtuje się ta cena.

Sprawdź mojego bloga http://nikifor.blogx.pl/ - na pewno warto!

Ostatnio edytowane przez kammila : 22-06-2015 o 09:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-11-2014, 15:13
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Dużo osób pisze o obligacjach, kontach oszczędnościowych. A ktoś gra na giełdzie i może napisać czy warto w to wchodzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-11-2014, 20:35
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

ja inwestuje w fundusze w PKO BP. Jeśli na serio myślisz o zainwestowaniu swoich nadwyżek warto zapoznać się z poradnikiem ABC Inwestora na ich stronie http://pkoubezpieczenia.pl/strefa-klienta/abc Być może trochę przybliży Ci temat i ułatwi podjęcie decyzji w co zainwestować. Jest tam nawet test "Jakim jesteś Inwestorem?" Z ciekawości można wypełnić i przekonać się jaki wynik otrzymamy.
Ja inwestuje w fundusze zrównoważone gdzie może ryzyko jest większe ale i zyski większe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-02-2015, 12:26
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja tam wychodzę z założenia, że i tak umrzemy, więc takie pieniądze przeznaczyłabym po prostu na podróżowanie i poznawanie świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-05-2015, 09:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

To zależy ile chce na tym zarobić. Ja ostatnio myślę o takich krótkoterminowych lokatach. Np. nową ofertę przedstawia Bank Pocztowy http://www.pocztowy.pl/indywidualni/...osci/lokata3m/ . Nie zarobisz za dużo, nikt Ci tam kokosów nie obiecuje, ale za to pieniądze przez 3 miesiące będą zamrożone i na pewno ich nie wydasz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-06-2015, 04:55
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Może pomyśl o otwarciu lokaty lub funduszu inwestycyjnym? Czytałam ostatnio o tym na http://direct.money.pl/artykuly/inwe...0,1773594.html i wydaje mi się, że fundusz daje więcej możliwości chociaż jest bardziej ryzykowny. Sama zastanawiam się nad nim bo mam trochę kasy do zainwestowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.