kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-03-2018, 07:31
owsianka owsianka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie Akcja regeneracja!

Dziewczyny! Właśnie rozpoczynam akcję regenerację Z racji tego, że w końcu zawitała do nas wiosna (chociaż w kalendarzu Uważam, że to doskonały moment na regenerację skóry. Zima i ostatnie mrozy dały się nam we znaki, nie wiem, jak u Was, ale moja skóra jest bardzo sucha od tego czasu, dlatego czas coś z tym zrobić, żeby mnie lato i niewyjściowa cera nie zaskoczyły Która się przyłącza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-05-2019, 12:13
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Ktoś wie, czy w tym roku, też będzie taka akcja? Chętnie bym skorzystała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-05-2019, 10:44
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Ja nie przepadam za kosmetykami Ziaj - kiedyś dostałam na nie uczulenie. Raczej stosuję kosmetyki z wyższej półki. A jeśli chodzi o przesuszoną skórę po zimie, to nie mam, bo dbam o to by i w najgorszą pogodę miec zadbaną, nawilżoną skórę całego ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2019, 12:22
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Chyba większość kobiet ma swoje ulubione kosmetyki, do których ma zaufanie i których nie lubi zmieniać. Ja jeśli chodzi o nawilżanie skóry to stosuje głównie balsamy z firmy - https://www.neutrogena.com.pl/. Mają świetny skład, który mnie nie uczula (a akurat z tym różnie u mnie bywa) i który faktycznie poprawia kondycję skóry już po pierwszym użyciu. Fajnie wchłaniają, nie zostawiają skóry tłustej, tylko nawilżoną. Poza tym u mnie po kąpieli, skóra jest zazwyczaj tak nieprzyjemnie napięta. Jak tylko użyję balsamu to to uczucie znika. A stosuję balsam przez cały rok (niezależnie od pory roku) i po zimie moja skóra jest w bardzo dobrej kondycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-07-2019, 10:19
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Czasem trochę czasu musi upłynąć, zanim dobierzemy sobie odpowiedni kosmetyk dla siebie. Zwłaszcza kiedy mamy jakiś problem, tak jak ja z przesuszonymi dłońmi. Takie też szybciej się niszczą, wystarczy trochę w ogródku popracować. Super działanie regeneracyjne i łagodzące ma krem Afterworkout. Stosują go głównie sportowcy, ale jak ktoś ma suchą, zniszczoną skórę również może go stosować. Sama widzę po swoich dłoniach ogromną różnicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-07-2019, 14:17
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Zależy mi na tym,aby zainwestować w swoją cerę. Chciałąbym przebadać ją pod każdym możliwym kątem,zrobić badania hormonalne itp. Do kogo warto się udać? Myślałam o tych specjalistach https://febumed.pl/ ? Proszę o opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-07-2019, 07:48
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Macie jakiś plan - od czego zaczynacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-09-2019, 21:39
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Skóra niekiedy jest wysuszona także przez to, jakich kosmetyków się używa. Ma to duże znaczenie, więc temu też warto się przyjrzeć. Mydło 7 ziół Hildegard Braukmann jest delikatne i dobrze pielęgnuje skórę. Po nim skóra staje się dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-11-2019, 17:43
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Często po lecie nasza skóra jest za mało nawilżona, a do tego po prostu zmęczona słońcem. Dłonie robią się szorstkie z braku nawilżenia i nie wyglądają tak ładnie. Masz tak samo? Ja chcę, dla ich regeneracji, kupić sobie to mydło https://www.palestyna.eu/ . W 77% to oliwa, reszta gliceryna, będąca produktem ubocznym zmydlania tłuszczów roślinnych. I zawiera omega 3 i 6 , więc na pewno dobrze wpłynie na moją skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-11-2019, 20:51
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Z tego co się niedawno dowiedziałam bardzo dobrą regenerację skórze zapewniają kosmetyki ajurwedyjskie - https://chicchiq.com/pl/. Posiadają one bardzo dobry skład, który wywiera pozytywny wpływ na zdrowie i wygląd skóry. Zawsze staram sie wybierać właśnie takie kosmetyki, które nie są nafaszerowane chemią, bo wiem, że lepiej dbają o cerę i pomagają jej się odbudować i nabrać ładnego wyglądu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.