kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-02-2015, 10:33
Julia88 Julia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja zawsze z rodziną podróżowałam samochodem. Przeważnie było tak, że w drodze zatrzymywaliśmy się w wielu miejscach i zwiedzaliśmy znane obiekty. Co prawda podróż była trochę męcząca, ale to kwestia przyzwyczajenia Kilka razy podróżowałam również samolotem - nieporównywalna wygoda Myślę, że wszystko zależy od budżetu. Poza tym - wszystko da się wytrzymać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-03-2015, 07:37
luizkaskromna luizkaskromna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Zdecydowanie samolotem : ) autem to wszystko niestety może wyjść drożej i jest czasem bardzo niewygodnie...Dla kierowcy jest bardzo źle bo przez czasem 8 godzin jak się daleko jedzie nie może zasnąć przed kółkiem samochodu. Zdecydowanie polecam szukać na promocjach bilety lotnicze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-03-2015, 18:58
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Samolotem - bo jest zdecydowanie wygodniej.
I może być też taniej, jeśli się postaramy.
W wyszukiwarkach takich jak lataj.pl można znaleźć naprawdę tanie bilety. I nie trzeba będzie zawracać sobie głowy tym, kto będzie prowadził albo ile kosztuje winieta w Niemczech
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-03-2015, 19:11
sylwkaa sylwkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Dziękuję za stronę przejrzę ją sobie w całości bo faktycznie teraz stawiaałam przed takim dylematem gdzie chciałam sobie właśnie gdzieś pojechać lub polecieć (mąż upierał się na samochodzie) bo jest zawodowym kierowcą i pewnie dlatego hihi Jednak ja wybieram samolot i koniec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-03-2015, 10:03
stUdentka stUdentka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

U mnie to jest różnie w rodzinie bo najczęściej po prostu mamy w tej sprawie dylemat..Zawsze mój facet chce jechać samochodem bo on lubi szybką jazdę a ja ze względu bezpieczeństwa wolę samolotem..Teraz będziemy u nas rzucać monetą i co mi radzicie dać reszkę czy orła na samolot : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-03-2015, 14:22
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

To zależy jaki jest cel podróży. Jeśli zwiedzamy Polskę to wiadomo, że samochód. My w tym roku jedziemy autem do rodzinnego apartamentu w Zakopanem. I nie musimy się martwić o garaż, bo jest w cenie noclegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-03-2015, 17:56
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

można też szukać różnych promocji na loty samolotem w internecie i wtedy może sie to bradziej opłacić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-03-2015, 16:19
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

My wypoczywamy głównie w Polsce. Po pierwsze nie mam za bardzo pieniędzy na podróże zagraniczne. Po drugie tyle się obecnie dzieje na świecie,że doszłam do wniosku,że nie ma za bardzo co wyściubiać nosa z naszego kraju.
Zwykle wybieramy pociąg. Jest wygodniej oraz szybciej.
Zawsze na miejscu w danym mieście mozna wynająć sobie samochód. Dzięki czemu zwiedzanie będzie o wiele szybsze.
Ostatnio na przykład zwiedziliśmy Poznań. Avis: http://www.avis.pl/ oferuje wynajęcie autek już od 50 zł na dzień ( we wszystkich większych miastach Polski). Jest to na pewno wygodniejsze dla rodziny niż komunikacja miejska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 01-04-2015, 09:16
gornapolka gornapolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zależy gdzie i zależy jak duża jest rodzina hihi Bo jeśli mamy tylko jedno dziecko to ono może niestety no nie wiem źle znosić akurat podróżowanie samolotem i z tego powodu trzeba jechać samochodem : ) co w sumie nie jest aż takie złe bo po prostu no wiecie akurat też może być tanio jak się pojedzie samochodem na gaz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-04-2015, 14:31
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emily
można też szukać różnych promocji na loty samolotem w internecie i wtedy może sie to bradziej opłacić

Tylko nie zawsze takie promocje się trafiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.