kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 16-01-2018, 14:09
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

jesli robicie imprezkę w domu to warto zainwestować w jakieś gadżety imprezowe, przykładowo balony, albo teraz w okresie karnawału założyć jakieś stroje karnawałowe https://godanparty.pl/ To świetna alternatywa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 17-01-2018, 14:44
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

U nas zawsze jest zrzutka. Każdy coś przynosi do jedzenia. Za każdym razem ja ja robię imprezę w domu to uwierzcie mi nie zawsze mam czas coś ugotować dlatego mam z https://ebakalland.pl/ zamówione mieszanki na jakieś ciastka czy babeczki. Je to ma się zrobione raz dwa. Jak do kogoś idę to się bardziej staram i może coś bardziej ambitnego ugotuję. No ale jak jest impreza u mnie to muszę sprzątnąć ogarnąć miejsce. Jak jest grill to przygotować miejsce itd. Jakoś nigdy nie bawimy się ze znajomymi w jakieś gadżety imprezowe. Dla nas najważniejsze jest to aby się spotkać, pogadać. Często w między czasie pomiędzy jakimiś imprezami nikt z nas nie ma czasu aby się spotkać. A przez telefon dużo się nie pogada. Dlatego dla nas nie liczy się otoczka takiego spotkania tylko samo spędzenie z sobą czasu. Czasem spotkamy się na mieście. Ale z racji, że wszyscy już mamy dzieci to spotykamy się całymi rodzinami.
No chyba, że to impreza urodzinowa naszych dzieci to wtedy ozdoby i gadżety imprezowe są bardzo mile widziane. Wtedy też gospodarze coś więcej robią niż tylko dają miejsce i jedna przekąskę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 22-03-2018, 16:32
panienka panienka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 66
Domyślnie

Ja tam najlepiej czuję się u siebie w domu, nie przepadam za chodzeniem po klubach. Często w lecie robimy grilla na tarasie puszczamy muzykę np http://fm.tuba.pl/artysta/Popek+&+Gang+Albanii i dobrze się bawimy w najblizszym gronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-03-2018, 19:34
aniado aniado is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja także jestem z rodzaju "domowników" wolę dobre towarzystwo i znajome mordki u siebie w domu niż zgiełk w klubach i często patologiczne widoki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-03-2018, 11:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Ja już nie mogę się doczekać lata - wtedy imprezy w gronie znajomych są najlpesze - uwielbiam spotkania na świeżym powietrzu.

Cytat:
Napisał lilka91
Mozna grilla zrobić lub nawet ognisko.

O tak, grill i ognisko to super sprawa. Mimo, że do sezonu jeszcze trochę zostało, szukam już inspiracji w internecie i trafiłam na artykuł https://www.stukpuk.pl/blog/kociolek...-przygotujesz/. Słyszeliście o czymś takim jak kociołek na ognisko? W takim kociołku myśliwskim można przygotować nad paleniskiem wiele fajnych potraw, nie trzeba ograniczać się tylko do smażonej kiełbaski Korzystaliście kiedyś z czegoś takiego? Gdzie kupiliście takie kociołki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 03-04-2018, 19:38
slazak21 slazak21 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 40
Domyślnie

najważniejsze towarzystwo a miejsce już mniej ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 13-04-2018, 15:42
Mirella33 Mirella33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Zazwyczaj stawiamy na domówki w wspólnym gronie. Do tego pyszne jedzenie, gry planszowe tworzą świetnie spędzony czas.
__________________
Biżuteria ślubna Swarovski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-04-2018, 13:06
Joanne28 Joanne28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Mamy swój ulubiony z lokalnym jedzeniem gdzie uwielbiamy spędzać czas. Jak dla mnie to świetnie spędzony czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-08-2018, 15:38
Darto42 Darto42 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 3
Domyślnie

Z reguły stawiamy na domówki.

___

depilacja pośladków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 11-09-2018, 13:35
kuba3 kuba3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

A w firmie macie imprezy?
__________________
http://www.konferental.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.