kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 28-05-2018, 07:58
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Mi się ostatnio bardzo spodobały ogrodzenia łupane i zastanawiam się nad montażem takiego ogrodzenia w moim ogrodzie. Myślę, że to może być całkiem dobry pomysł. Jak Wam się widzi taki typ ogrodzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 31-07-2018, 07:37
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Ja mam murowane słupki i normalnie przęsła do tego. Jednak teraz będę wszystko odświeżać, ponieważ już kilka lat nie było nic robione z tym ogrodzeniem i brzydko aktualnie wygląda. W niektórych miejsca rdza się pojawiła, w innych farba odprysła. Na szczęście znalazłam firmę http://www.mikomal.pl która zajmuje się malowaniem proszkowym różnych konstrukcji metalowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 31-07-2018, 12:35
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

A czy myślałeś może nad wyborem muru samonośnego? Jeżeli nie to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś odwiedził stronę internetową Pozbruk, gdzie znajdziesz kilka naprawdę świetnych rozwiązań w tym zakresie (szczególnie warto zwrócić uwagę na elementy Gardeo).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 31-07-2018, 20:43
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

A co powiesz na połączenie materiału "Słupek L" w melanżu zimowym z odpowiednio dopasowanymi przęsłami stalowymi bądź drewnianymi. Takie rozwiązanie jest zaproponowane na stronie Pozbruk i muszę przyznać, że mnie zdecydowanie przekonuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 01-08-2018, 16:10
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Mój mąż bramę garażową zamawiał tutaj http://novoferm.pl/bramy-garazowe/ . Brama w rozsądnej cenie i dobrze wykonana. Warto zajrzeć w ofertę, czy ogrodzeniami również się zajmują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 07-08-2018, 16:29
danioo danioo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam murowane słupki ale zastanawiam się nad przęsłami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 08-08-2018, 10:19
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

My zamawialiśmy ogrodzenie w firmie Joniec https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-modulowe.html Bardzo nas urzekła prosta klasyczna konstrukcja jak i kolorystyka.Jak juz postawiliśmy ogrodzenie to wtedy dopiero widać całkowity efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 05-06-2019, 10:33
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

A drewno? Moim zdaniem idealnie sprawdza sie na ogrodzenie. Są teraz takie fajne panele drewniane https://www.wooder.com/ploty/ , z których można szybko wykonać ogrodzenie. Wiadomo, że drewniany płot wymaga trochę pielęgnacji ale przy dobrej konserwacji posłuży przez wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 06-06-2019, 11:20
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

My mamy drewniane ogrodzenie. Służy nam już kilka dobrych lat i nic złego się z nim nie dzieje. Oczywiście trzeba o takie ogrodzenie dbać. Nam pomaga farba do drewna na zewnatrz Na twoim miejscu kupiłabym taką farbę, zobaczysz jak drewniany płot może dobrze wyglądać pomimo upływu lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 10-06-2019, 22:27
Krystynna21 Krystynna21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam w dalszej części działki zwykłą siatkę leśną, najtańsza opcja, a przy wjeździe mam fragmenty muru i kute ogrodzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.