kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-08-2022, 13:38
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie Okna i żaluzje fasadowe Drutex

Jestem na etapie poszukiwań wysokiej klasy stolarki okiennej oraz żaluzji fasadowych i rozważam wybór producenta Drutex, jednak jak jest dokładnie z jakością wykonania i też izolacji. Czy na pewno warto na tego producenta postawić? Najchętniej poznam spostrzeżenia osób które mogą mi powiedzieć więcej na ich temat z perspektywy ponad roku użytkowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-08-2022, 14:05
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 999
Domyślnie

Odnośnie okien my mamy Drutex MB-70 aluminiowe i uważam, że zdecydowanie warto. Mają przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i w standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. A co do żaluzji fasadowych wygrał szary kolor RAL9006 bo też cała stolarka jest w tej wersji kolorystycznej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-08-2022, 14:19
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Możecie sobie też sprawdzic ofertę https://www.stm.rzeszow.pl/okna-pcv-i-aluminium/ moim zdaniem cena idzie w parze z jakoscia - szczegóły znajdziecie na tej stronie internetowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-08-2022, 17:28
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Również pozytywnie oceniam producenta Drutex ze względu na jakość, styl i oczywiście parametry techniczne. Nasz wybór to pcv iglo ext o te https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo-ext.html bardzo ładny design, no i też parametry techniczne nie pozostawiają zastrzeżeń. U nas zamontowane ponad dwa lata temu i nic złego się z nimi nie dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-08-2022, 13:45
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Super są okna aluminiowe MB-86SI i żaluzje fasadowe od Drutex, ogólnie bardzo dobry producent. Szeroka opcja doboru kolorów, świetna obsługa, konkurencyjność ofert cenowych. Ja chciałam aby nasz dom był jak najbliższy pasywnemu, a te wersje okien przy pakiecie 3-szybowym są o współczynniku U= 0,5 W/(m2K)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-08-2022, 10:22
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Nie wiem, czy słyszałyście ale my wybraliśmy okna aluminiowe w modelu MB-45 do wyboru mają ponad 200 kolorów ram. Do tego niezłe parametry techniczne, porządny mechanizm. W mojej ocenie jak najbardziej warto rozważyć, ale i poprzedniczki sporo dobrych opcji wymieniły. W jednym możemy się zgodzić, że warto postawić na Drutex
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-08-2022, 15:33
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 336
Domyślnie

W temacie okien to ja wam tego https://okna.waw.pl/poradnik/opinie-o-oknach-internorm producenta polecam, poczytajcie opinie jakie mają ich klienci o tych oknach. Są to okna energooszczędne takie które są solidne i będą wam służyć długie lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-04-2023, 16:52
maro Mężczyzna maro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 7
Domyślnie

Sprawdzone żaluzje fasadowe Lublin możecie nabyć w firmie OknaLublin w Lublinie. Mają systemy podtynkowe i adaptacyjne, na prowadnicach i linkach. Można obejrzeć na miejscu lub sprawdzić realizacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-04-2023, 15:50
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Przede wszystkim to my sami tak naprawdę powinniśmy dokładnie wiedzieć co chcemy u siebie mieć. Korzystając z okazji ja chcę powiedzieć, że na stronie https://www.pomysly-na.pl/artykul/id...znalezc-258113 moim zdaniem bardzo dokładnie opisano to jak wybierać żaluzje do biura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-06-2023, 12:10
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Co do samych okien to bardzo dobrym wyborem będą w tym przypadku te od firmy Atos z Lublina. Zdecydowanie polecam bo w moim przypadku spełniają wszelkie wymagania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.