kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2018, 22:09
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie Porządna kurtka

Jaka według Was będzie najbardziej solidna i porządna kurtka na jesień i zimę? Myślałam o tym, żeby kupić sobie kurtkę ze skóry (www.odziez-skorzana.net.pl), bo kiedyś taką miałam i idealnie się sprawowała. Do tego kurtki ze skóry prezentują się naprawdę solidnie i elegancko i pasują do każdego rodzaju ubrań. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-12-2018, 08:34
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli nie kupiłaś sobie jeszcze porządnej, ciepłej kurtki na zimę, to koniecznie sprawdź sobie ofertę na stronie internetowej https://born2be.pl/odziez-damska/kurtki. Znajdziesz tam bardzo duży wybór takich kurtek, większość w nich jest teraz w bardzo atrakcyjnych, obniżonych cenach Naprawdę warto zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-02-2019, 10:54
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja szukam kurtki puchowej dla męża. Znalazłam kurtkę conquest down jacket w sklepie Trekmondo i zastanawiam się nad jej zakupem. Czy ktoś z Was miał może ten model kurtki i może go polecić? Z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-02-2019, 13:11
Eleonorqa's Avatar
Eleonorqa Eleonorqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

Kurtka ze skóry na zimę? Chyba jednak wybrałabym coś innego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2019, 10:36
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dla mnie porządna kurtka to taka, która została uszyta z porządny, trwałych materiałów jak np. skóra. Ja mam kilka kurtek damskich ze skóry naturalnej i wiem, że będą mi służyły na lata. Jedną mam już chyba 5 lat i bardzo podobną ale w zupełnie innych kolorze kupiłam niedawno na https://mybaze.com/pl/inspiracje-kur...turalna-damska. Świetna jakość, a przy tym cena okazjonalna więc jestem bardzo zadowolona. Ja muszę mieć zawsze kurtkę na sobie, nawet w letnie wieczory ponieważ straszny ze mnie zmarźluch, a poza tym lepiej się czuję bardziej stylowo jak mam kurtkę ramoneskę na sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-04-2019, 06:24
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Zanim zaczniecie kupować kurtki wiosenne to warto było najpierw sobie poczytać fajny artykuł https://blog.fitanu.com/pl/stylowe-k...ieplejsze-dni/ . Z niego dowiecie się o najnowszych i również nieprzemijających trendach kurtkowych. Warto zerknąć, bo artykuł jest świetnie napisany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2019, 15:59
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Miałam skórzaną kurtkę na zimę i trochę jednak było mi za chłodno. Kupiłam sobie porządną ocieplaną i impregnowaną. Teraz jeszcze wybieram Kurtki dla dzieci 4F i widzę , że jest wyjątkowo duży wybór ich na Ceneo. Sama nie wiem, które z nich kupić dla nastolatków. Jedną dla dziewczynki i drugą dla chłopca. A może Wy mi doradzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-05-2019, 11:30
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Bo skórzane kurtki są najlepsze na wiosnę/lato. Chyab, że mają jeszcze futrzaną podszewkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-12-2020, 21:09
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Na jesień to na pewno pikowana kurtka się sprawdzi, kupisz tutaj , w ofercie mają też damskie. Na zimę puchowe ciepłe też się znajdą, po zakładkach trzeba patrzeć. Zawsze trzeba kurtkę dopasować do temperatury i tego co będziemy robić. Inną zakładać na spacer a inną na zakupy do galerii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-02-2021, 10:43
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A lubicie nosic długie kurtki ? Ja ostatnio czytałam o takich na stronie http://kobietytomy.pl/czy-zima-2020-...urtek-na-zime/ ja zawsze kupowałam krótkie, ale zastanawiam się czy ogólnie wygodnie chodzi się w długich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.