kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-11-2014, 21:45
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Rodzinne odchudzanie ma rację bytu?

Próbowałyście kiedyś zacząć rodzinne odchudzanie?
Jak to zrobić, żeby wszyscy jednocześnie się w to zaangażowali?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-11-2014, 10:09
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Nie będzie łatwo, samodzielnie trudno jest zmienić nawyki żywieniowe, a co dopiero naciskać na całą rodzinę
Moim zdaniem niezłym pomysłem są takie wczasy odchudzające: http://www.odchudzaniedzieci.pl/jast...zieci,626.html - odbywają się w czasie ferii zimowych w Jastrzębiej Górze. Można tam pojechać całą rodziną, a w czasie pobytu mamy zapewnione zajęcia z pływania, nordic walkingu i fitnessu z instruktorami.
Do tego w ramach wyżywienia zapewniona jest dieta 1200 kcal. Wiadomo, że przez tydzień nie schudniesz 10 kilogramów, ale jest to dobry początek i punkt zwrotny. Od powrotu do domu można kontynuować nowe zwyczaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2014, 03:15
Pingwin Pingwin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Moim zdaniem ma rację bytu tylko jeżeli wszyscy potrzebują się odchudzić. Jeżeli nie... - po co mają cierpieć? W ramach wsparcia można jadać osobno, gotować osobno, uprawiać wspólnie sport, ale dieta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-12-2014, 11:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Lepiej odchudzać się z kilkoma osobami, bo wtedy ma się motywację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2014, 08:39
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

To rzeczywiście całkiem fajny sposób. Wtedy wszyscy jedzą zdrowo, ruszają się i siebie wzajemnie motywują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-01-2015, 13:01
Lola Lola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

U nas to zdało egzamin, ale u nas wszyscy mieli kilka-kilkanaście kilogramów do zrzucenia. Motywowaliśmy się i daliśmy radę, bez wielkich cierpień i wyrzeczeń. I teraz propagujemy aktywny tryb życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-01-2015, 09:04
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Na pewno nie ma sensu robić nic na siłę. Ale można przygotowywać na tyle smaczne i kuszące potrawy, żeby reszta rodziny aż sama o nie poprosiła - u mnie to też zdało egzamin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-01-2015, 12:34
babelek089 babelek089 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

No razem jest raźniej się jest odchudzać ale nie ma po co robić wszystkiego na siłę bo to niestety czasem nic nie da i nie warto męczyć osób tych, które w zupełności nie chcą się wcale odchudzać i mają inna wizję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-01-2015, 09:47
Drsherry94 Drsherry94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 11
Domyślnie

Skromnie uważam, że raczej to nie ma niestety sensu ponieważ w rodzinie każdy w swojej wadze może czuć się bardzo dobrze i wcale nie chce chudnąć bo np. uważa właśnie, że jak ma więcej tuszy to będzie jakoś lepiej to będzie na niego działało na przyszłość. Uważam, że takie dbanie o linię to jest w zupełności kwestia indywidualna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-01-2015, 10:07
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

A ja myślę, że jeśli wszyscy w rodzinie będą się odchudzać, o ile oczywiście wszyscy tego chcą, to będzie dużo łatwiej. Zawsze łatwiej jest z kimś niż samemu. Bo odchudzanie się w pojedynkę wtedy, gdy pozostali domownicy jedzą różne pachnące i tłuste rzeczy późno w nocy i przy was jest naprawdę bardzo trudne. A tak wszyscy razem i nikt nikomu niczym nie pachnie.
Myślę, że przede wszystkim warto się wybrać najpierw do dietetyka, który każdemu dobierze plan i zrobi badania. Dobry przyjmuje w Warszawie, na Gocławskiej w Pracowni Psychorozwoju: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Ja tam właśnie chodziłam i mi pomogło.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.