kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-05-2015, 12:38
paticia paticia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak planuję zawsze patrzę na to co mam wydać w sklepie. Zawsze idę na zakupy z kartką i zawsze korzystam z kartki bo nie chce kupić czegoś więcej, czegoś co mi nie jest przydatne. Po prostu to jest takie moje podejście bardzo ekonomiczne. Nie wiąże się to z żadnym ryzykiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-06-2015, 15:32
Diduszka Diduszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja nie planuje bo zawsze gdy zaplanuje swoje wydatki nagle coś wyskoczy znienacka tak że to co wyskoczy pokrywam i nic nie mogę zaplanować jak mam planować to realizacja tych planów musi byc natychmiastowa inaczej wszystko legnie w gruzach. Takie już życie jest...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-06-2015, 11:22
Topcia Topcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Zawsze się staram planować moje wydatki. Wtedy dokładnie wiem na co przepuszczam bardzo dużą ilość mojej kasy mi się wydaję, że czasem też trzeba zaplanować wydatki takie roczne, że np. za ubezpieczenie samochodu albo też za jakiś kurs językowy, to też trzeba zawsze uwzględniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-06-2015, 12:06
Parka Parka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja staram się właściwie planować swoje wydatki czasem tak jak koleżanka wyżej napisała że sie nie da bo wiele rzeczy innyych wyskakuje ale jeżeli chodzi o te większe wydatki to wiadome z góry muszę zaplanować ponieważ trzeba na to kasy czy też czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-06-2015, 16:08
Malutkahyta Malutkahyta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Mi niestety nie wychodzi planowanie swoich domowych wydatków za często wyskakują dodatkowe wydatki i nie da się dokładnie tego wszystkiego zaplanować. Chociaż z tego co kojarzę miałam taki jeden miesiąc który zaplanowałam ale to był tylko jeden jedyny miesiąc tak to jakoś sobie to leci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-06-2015, 19:47
minionek minionek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Planuję razem z mężem te nasze wydatki bo akurat bez tego już dawno byśmy dawno popłynęli z torbami i akurat jeśli byśmy tego nie robili to nie mielibyśmy na nasze wszystkie opłaty, które byłyby potrzebne dla nas i potrzebne do tego by jakoś funkcjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-06-2015, 21:55
kokarda kokarda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

To zależy jakie. Na ogół to wyznaczamy sobie jakąś kwotę, którą chcemy w danym miesiącu odłożyć, ale w ramach pozostałej części dysponujemy dosyć swobodnie. Przy większych wydatkach rzeczywiście najczęściej są one planowane z góry i odpowiednio się do tego przygotowujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-06-2015, 18:27
rita89 rita89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja mam kilka, przede wszystkim pudelko na paragony - aby co miesiac widziec ile kasy na co idzie, ponad to śloik bna przyjemności, gdzie co miesiac wrzucany ustalona kwotę wraz z partnerem i w ten sposob zbieramy na wyjazdy + zainstalowalam progam, jakis pierwszy lepszy o planowaniu wydatkow, dziala, polecam. jak widzisz ile kasy zostaje to wyplaty to jest to motywujące do oszczędzania!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-06-2015, 19:09
frezja09 frezja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nie lubię tak właśnie wyliczać bo nigdy mi się to nie sprawdza. czasem jest tak że mam duże wydatki to muszę miesiąc wcześniej sobie zaplanować to wszystko bo jak nagle to wszystko wyskoczy to niestety ale jest totalna klapa no niestety często tak wyskakuje ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-06-2015, 14:57
Kariutyha Kariutyha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja raczej jestem osobą która stara się kalkulować swoje wydatki miesięczne gdzie mogę ustalić na co będzie mnie stać w tym miesiącu a na co nie będzie mnie stać i tak sobie rozliczam tygodniowo czasem coś nowego wprowadzę czasem zostawiam tak jak jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.