kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-08-2016, 18:45
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie Co na prezent dla teścia

Co kupilibyście teściowi na urodziny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-08-2016, 21:21
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Teraz zauważyłam, że wszyscy stawiaja na bardzo banalne prezenty (często nazywane bezpiecznym/uniwersalnym) ,a w życiu czasem trzeba postawić na coś ekstremalnego i nieprzewidywalnego. Myślę, że mogłaby być to przejażdżka jakimś fajnym samochodem np ferrari. Takiego mega prezentu raczej nikt nie jest w stanie zapomnieć. Jeżeli chciałabyś zorganizować taki prezent to polecam zajrzeć do nich https://jazdamarzen.pl/ bo mają bardzo fajną ofertę no i przede wszystkim bardzo przystępne ceny. Według mnie takie prezenty są najlepsze bo nigdy się o nich nie zapomni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-08-2016, 11:50
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Mój teść w głębi duszy jest nadal małym chłopcem. Też zastanawiam się właśnie nad prezentem dla niego. Mąż polecił mi sprawdzić sklepy z fajerwerkami. Takiego podarunku na pewno się nie spodziewa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-09-2016, 09:39
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

A może coś praktycznego, np. zegarek? My z mężem też zastanawiamy się nad prezentem urodzinowym dla jego taty i właśnie nad zegarkiem myślimy. Najbardziej podobają nam się zegarki męskie diesel i pewnie któryś tej marki wybierzemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-09-2016, 13:11
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Fajerwerki dla teścia? Brzmi ciekawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-09-2016, 10:01
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Jeśli Twój teść lubi słodycze, to może skuś się na zakup słodkości. Moja znajoma często robi podarunki korzystają z tej stronki: http://www.slodkieupominki.pl/. Możesz skomponować swój własny zestaw i znaleźć prezent na każdą okazję Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-09-2016, 11:33
franio22 franio22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 5
Domyślnie

Słodycze to dobry pomysł jak już się naprawdę nie wie co kupić. Może jakiś lepszy alkohol?typu whisky? chyba że teść nie pije alkoholu to zostają słodycze hehe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-09-2016, 07:38
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Zegarek to całkiem fajny pomysł, też w zależności od budżetu jaki masz. Ja ostatnio poluje na coś ładnego dla męża na urodziny i zastanawiam się właśnie nad zegarkiem, dokładnie czymś z http://repliki-zegarki.com/ . Może akurat coś dla teścia Ci się spodoba? Sprawdź tylko czy nosi pasek czy bransoletę :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-09-2016, 16:40
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Niedługo teść ma 65 urodziny. Chcieliśmy z mężem kupić mu coś wyjątkowego, tylko szczerze powiem, że trochę brakuje nam pieniędzy... Myślałam o wzięciu jakiejś niewielkiej pożyczki, bo spłacanie chyba nie jest takie trudne https://pl.getbucks.com/blog/jak-splacic-chwilowke/ . Jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-09-2016, 21:45
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Może jakąś fajną książkę? My teściowi kupiliśmy książkę w inbook.pl . Teść bardzo lubi czytać, wpisaliśmy fajną dedykację od serca to sie liczy. Książka przetrwa.. i będzie dla potomnych! Dołożyliśmy do tego ulubiony alkohol czekoaladki i wszystko razem ładnie spakowaliśmy zawiazaliśmy kokardę tylko pamiętaj, zeby trafić w gust !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.