kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-09-2012, 14:03
malucka malucka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 5
Domyślnie

a próbowałyście szamponów, w kótych jest olejek arganowy? wszyscy się teraz nimi zachywcają, a mnie interesuje, czy one rzeczywiście działają tak dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-12-2012, 13:30
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

hmm... ciekawa jestem tej joanny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-05-2013, 15:16
Carola's Avatar
Carola Carola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał malucka
a próbowałyście szamponów, w kótych jest olejek arganowy? wszyscy się teraz nimi zachywcają, a mnie interesuje, czy one rzeczywiście działają tak dobrze.

Nie spotkałam szamponu z tym olejkiem. Ja używam seboradinu z czarną rzodkwią i olejkiem kolendrowym i sosnowym, ma też sporo wyciągów ziołowych z pokrzywy, dziurawca, melisy itd także doskonale radzi sobie z przetłuszczającymi się włosami, dodatkowo ma działanie przeciw wypadaniu włosów. Uwielbiam szampony z rzepą do włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-11-2013, 15:45
hania34's Avatar
hania34 hania34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 10
Domyślnie

A jaki szampon z rzepą polecasz, żeby był jak najbardziej naturalny i ładnie pachniał, bo jak do tej pory nie znalazłam takiego, co by spełnił i to i to, albo ładnie pachnie, albo jest dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-12-2013, 10:14
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Szampony z olejkie arganowym są naprawdę dobre dla suchych włosów, ale trzeba sprawdzac takie, które mają naprawdę sporo tego olejku w sobie, bo wiele to jest nim ledwo muśniętych...

Dobre: są z firmy CeCe np (jest taka cała seria kosmetyków do włosów z olejkiem arganowym) i teraz do 11 grudnia w super pharm jak się kupi, to jeszcze za grosz dostaje sie balsam do ciała.
Więcej można tu poczytac: http://www.gala.pl/styl-zycia/luksus...iesiatka-13451
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-05-2014, 10:55
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Ja muszę myć włosy codziennie, często bywało tak że już pod koniec dnia wyglądały tragicznie. Ale pomogło mi częste zmienianie szamponu, raz taki raz inny, szału co prawda nie ma, ale jest trochę lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-09-2015, 12:58
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja mam póki co szampon jantar ale słyszałam że od 4.10 ma być w biedronce szampon i maska z serii Total Keratin Complex Chyba je kupię - podobno kosmetyki z kreatyną świetnie wpływają na stan włosów a moje są zniszczone farbowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-10-2015, 06:23
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Najlepsze są szampony z dobrym składem, bez SLS i innych udziwnień. Jeśli nadal szukasz dobrego szamponu to zobacz na http://siberica.com.pl/pl/21-szampony Z tego co widziałam wybór jest tam bardzo duży. Sama szukam dla siebie idealnego szamponu bo te których używałam do tej pory albo puszyły mi włosy albo przesuszały skórę głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-10-2015, 13:00
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jestem tego samego zdania. Tylko, że wbrew pozorom trudno takli szampon znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-03-2016, 12:15
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Ja nie mam włosów przetłuszczających się, ale gdybym miała to pierwsze co,
to pytałabym o taki szampon u swojego fryzjera ( Studio Modnej Fryzury ) -
oni jednak dużo lepiej są w temacie zorientowani jeśli chodzi o pielęgnację włosów,
a wiadomo, że te wszystkie reklamowane szampony to tylko cud się nazywają i dobry marketing, ale ze skutecznością działań jest niestety gorzej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.