kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-01-2017, 13:55
uba123 uba123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dulcynea
Mam okazję dostać pracę w dużej sieciówce, ale to praca non stop stojąca i nie wiem czy ryzykować, ponieważ od roku miewam problemy z jakimś bólem w okolicy kolan. Czy przy takich dolegliwościach da się radę ustać przez tyle godzin?

Spokojnie przyzwyczaisz się do stania. Na początku zawsze będą Cie bolały nogi bo nikt nie jest przyzwyczajony do stania tyle godzin. Po jakimś czasie mięśnie się przyzwyczają i juz nie będą cie bolały nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-05-2017, 15:11
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dulcynea
Mam okazję dostać pracę w dużej sieciówce, ale to praca non stop stojąca i nie wiem czy ryzykować, ponieważ od roku miewam problemy z jakimś bólem w okolicy kolan. Czy przy takich dolegliwościach da się radę ustać przez tyle godzin?
Pewnie że tak ja 6 lat tak pracowałem początkowo było ciężko, ale jak to się mówi człowiek do wszystkiego się przyzwyczai. Możesz czymś smarować, moi znajomy na bóle stawów używają tego http://www.perskindol.pl może i Tobie pomorze, nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-12-2017, 21:52
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Akurat w moim przypadku jednak zadzwoniłam do rehaexpert http://www.rehaexpert.com.pl/ ponieważ mają opcję rehabilitacji z dojazdem do pacjenta . Niestety ból kręgosłupa jest tak silny że nie wytrzymałabym długo poza domem ,dlatego potrzebowałam pilnej i profesjonalnej pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-12-2017, 21:13
feelsTogether feelsTogether is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Wiesz co, na taki ból nóg najlepszym lekarstwem według mnie będzie stały i regularny trening. Najlepiej na orbitreku. A z tego co słyszałem ostatnio, to na podobno Orbitrek Kettler w Sk-Sport jest w tym momencie na topie, najbardziej opłaca się kupić ten sprzęt właśnie u nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-08-2018, 14:15
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Niestety, jesli mamy taka prace, w ktorej musimy dlugo stac, chodzic, to pozniej sa problemy z nogami, kregoslupem. Trzeba jakos sobie pomoc. Wiem, ze odpowiednie zabiegi moga byc wskazane. Tutaj w Boramed w Warszawie zapiszecie sie na rehabilitacje. Taka pomoc na pewno jest wskazana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-08-2018, 08:50
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Moim zdaniem warto zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy. Moją mamę bardzo bolała noga i kręgosłup do tego stopnia, że poszła w końcu do lekarza. Okazało się, że to rwa kulszowa, a ucisk powoduje ból nogi. Znalazłem w internecie ciekawy materiał na ten temat objawy rwy kulszowej . Można wiele się z niego dowiedzieć.

Ostatnio edytowane przez tetrisekk : 16-08-2018 o 08:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-07-2020, 14:59
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

No to dla Ciebie będzie dobra poradnia ortopedyczna Warszawa i będziesz mogła sprawdzić, co takiego dzieje się z Twoimi nogami. No wiesz, taka specyfika pracy i trzeba na to uważać.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.