kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 18-02-2019, 14:28
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Co do olejku, to raczej nie jestem zbyt przekonana Za namową koleżanki udałam się na liposukcję do kliniki w Warszawie (https://www.klinikaambroziak.pl/ofer...osure-triplex/). Nie powiem, że zabieg bezbolesny, ale efekt tego warty!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 28-02-2019, 17:05
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Obok liposukcji można pójść na lipolize, ja udałam się do Sopotu: http://sopockafabrykaurody.pl/medycyna-estetyczna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 28-02-2019, 21:20
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Nie polecam takich zabiegów bo nie zawsze wszystko wychodzi dobrze. Lepiej postawić na ćwiczenia i odpowiednią bieliznę. Jeśli chodzi o bieliznę to warto kupować z pewnego źródła. Ja zawsze kupuję taką 2w1, która nie dość że pięknie wygląda to jeszcze redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatne masaż takich miejsc. Moim faworytem jest sklep orirose http://orirose.pl/ gdzie mają porządne i wygodne materiały. Nie niszczą się po kilku praniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 24-04-2019, 14:10
larka1 larka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał siisi125
Nie ma co się poddawać zbędnym zabiegom. Jeśli się uprzesz i będziesz konsekwentna to wszystko jest możliwe i skuteczne odchudzanie również. Ja skorzystałam też z usług psychodietetyka https://www.drparda.com.pl/oferta/ps...dy-dietetyczne, aby nie tylko skutecznie ale i zdrowo było

A jak często chodziłaś na wizyty? Jak ogólnie to wyglądało i ile trwa taki proces?

Ostatnio edytowane przez larka1 : 30-07-2019 o 15:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 28-04-2019, 14:37
Loala78 Loala78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Rozsądniej jest schudnąć z pomocą diety i ćwiczeń.

__

plecaki szkolne młodzieżowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 09-05-2019, 17:32
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja zdecydowanie polecam ograniczenie najbardziej tuczących składników i cukru. Piję Tigera Energy Drink bez cukru i śmiało mogę stwierdzić, że ma naprawdę dobry smak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 23-04-2021, 11:39
marta43's Avatar
marta43 marta43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 3
Domyślnie

Zdecydowanie myślę również o skorzystaniu ze spalacza Redin. Odchudzanie to długotrwały i skomplikowany proces, wymagający stosowania odpowiedniej diety i regularnej aktywności fizycznej. Bezpieczne spalacze tłuszczu mogą stać się istotnym wsparciem w walce o szczupłą sylwetkę – dzięki nim nie tylko szybciej osiągniesz wymarzoną wagę, ale też sam proces odchudzania przebiegnie o wiele sprawniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 12-05-2021, 17:08
athena.casper's Avatar
athena.casper athena.casper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 3
Domyślnie

Wiele dobrego słyszałam o reduktorze tłuszczu Redin. Stosowane w spalaczach tłuszczu uważane są za powszechnie bezpieczne, przez co są one powszechnie dostępne. Nie oznacza to jednak, że każdy może je stosować. Ostrożność powinny zachować zwłaszcza osoby cierpiące na choroby przewlekłe układu sercowo-naczyniowego. Obecne w spalaczach tłuszczu kofeina lub synefryna skutkują przyspieszeniem tętna oraz zwiększeniem ciśnienia tętniczego krwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 16-08-2021, 09:00
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 542
Domyślnie

Dla mnie odchudzanie jest bardzo ważne, dlatego cieszę się, że jest taki sklep ze sterydami jak ten https://esterydy.pl/ w nim znajduje, to czego aktualnie potrzebuje i to w super cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 11-10-2021, 12:21
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Do tej pory sam sobie przygotowywałem zdrowe posiłki, ale odkąd mam nową pracę to ciężko z tym. Trzymałem dobrze zbilansowaną dietę i teraz chcę Was podpytać jaki catering będzie najlepszy według Was? Może słyszeliście coś o takiej opcji jak dieta bulionowa od Mój Catering i oczywiście, czy Wam smakuje i pomaga w odchudzaniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.