kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 21-10-2019, 13:15
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał karolapieniak123
mi codziennie wymysla cos WygodnaDieta taka jestem leniwa. ale dania faktycznie czasem sa dość wymysle za to bardzo smaczne!

Też od nich zamawiam! Sama nie bardzo lubię gotować a to fajna opcja, bo zawsze mam pod ręką do zjedzenia coś zdrowego i pełnowartościowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 21-10-2019, 14:12
Anatolka Anatolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 10
Domyślnie

Ja często zamawiam pizzę, ale wybieram wyłącznie miejsca gdzie pizze są wypiekane w prawdziwych piecach. Przy odpowiednim wypieku pizzy może pomóc łopata, którą będzie można dowolnie operować pizzą wewnątrz pieca. A także łopata ułatwia wkładanie i wyjmowanie pizzy.
Takie łopaty to nie jest duży wydatek dla restauracji, a jaka różnica dla zamawiających gości. Łopaty -> https://www.gastrro.pl/rodzaj-lokalu...-do-pizzy.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 22-10-2019, 08:24
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Też od nich zamawiam! Sama nie bardzo lubię gotować a to fajna opcja, bo zawsze mam pod ręką do zjedzenia coś zdrowego i pełnowartościowego.
przynajmniej maja doprawiony ten catering jako jedyni chyba, bo wszędzie gdzie probowałam, to bardzo mdłe jedzonko mieli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 22-10-2019, 22:56
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Myślę, że warto też teraz skorzystać z diety pudełkowej. Kiedyś z takiej diety korzystali celebryci. Dzisiaj ceny są już na tyle ich korzystne, że każdy może stosować taką dietę. Chociażby sprawdźcie ofertę https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/derlat . Cena za dzień takiej diety to niecałe 60 zł. Taka dieta to spora wygoda, oszczędność czasu, no i możliwość zakosztowania posiłków całkiem w innym wymiarze.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 24-10-2019 o 11:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 23-10-2019, 11:09
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Możecie oczywiście również zastanawiać się nad innymi cartingami. Ja czytałam, że nowo otwarta restauracja Leila ma mieć przygotowane cateringi dla klientów. A od zawsze lubiłam arabską kuchnię, więc może sobie taki zamówię. Albo zrobię imprezę z taką kuchnią. Zawsze inaczej będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 13-11-2019, 18:56
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Ja to w pracy zawsze lubię mieć coś słodkiego, dlatego też zawsze rano wstępuję do piekarni http://piekarniaskalski.pl/ i sobie kilka smakołyków kupuję. Z herbatką czy kawką to jest jak znalazł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 31-12-2019, 12:18
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Ja do pracy zabieram przeróżne rzeczy, jednak zazwyczaj takie, które są proste w zrobieniu, bo nie mam na to zazwyczaj dużo czasu. Na szczęście można gotować szybko, ale też zdrowo. Wystarczy zwracać uwagę na składy produktów, które kupujemy i wybierać tylko sprawdzone marki. Jak dla mnie najlepsze na rynku są produkty firmy Melvit: https://melvit.pl/. Bardzo prosty i naturalny skład, a dodatkowo bardzo duży wybór, więc warto się zastanowić nad tym co jemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 08-01-2020, 19:35
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

u mnie sa to z reguły kanapki na 2gie śniadanie i coś gotowego z Virtu w ramach obiadu, w zasadzie ofertę gotowych dań mają tak rozbudowaną, że można przebierać do woli - od pierogów, poprzez naleśniki czy krokiety aż po całe zestawy obiadowe np z gulaszem. Rewelka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 09-01-2020, 15:41
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

ja mam w pracy mikrofalówkę więc mogę robić dania do zjedzenia na ciepło. Dzisiaj np miałam rurki z lubelli z gulaszem i ogórek kiszony. Pełen wypas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 09-01-2020, 20:02
Craja Craja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

ja sobie sama robię jedzenie do pracy, ale wolę w termosie wziąć, niż odgrzewać w mikrofali
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.