kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 17-01-2020, 11:13
ewela11 ewela11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 21
Domyślnie botoks Szczecin

Cytat:
Napisał muszkieterka
Co o tym sądzicie?
Czy medycyny estetycznej trzeba się bać, czy może warto wziąć w pewnym momencie jednak pod uwagę korzyści, jakie niesie?
Zdecydowanie RACZEJ tak Wszystko zależy do kogo trafisz. Ja byłam w kilku miejscach u mnie w Szczecinie i nie wszędzie byłam zadowolona. Najczęściej chodzę teraz do takiego gabinetu estetycznego Dermestetic i jak na razie przy nim zostanę. Chodzę tam przeważnie na pilingi lekarskie i botoks https://dermestetic.pl/zabiegi/botox.

Więc wszystko zależy, do kogo trafisz. Poza tym zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na modelowanie konturów twarzy oraz usunięcie defektów skóry takich, jak przebarwienia lub nieestetyczne brodawki, czy czasami szpecące blizny lub głębokie zmarszczki. Do tego pomagają utrzymać prawidłowy stan skóry, poprawiają znacząco jej jędrność i kondycję.

Więc nie ma czego się bać.

Ostatnio edytowane przez ewela11 : 17-01-2020 o 11:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 19-01-2020, 19:26
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

Według mnie nie. To i tak raczej zależy od tego jaki zabieg chcesz przeprowadzić. Na przykład depilacja laserem diodowym jest zupełnie bezbolesna i bardzo szybka. Poza tym właśnie pod tym linkiem znajdziesz najlepszych fachowców w tym zakresie. Według mnie to najlepsze rozwiązanie w tym zakresie.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 22-01-2020, 10:20
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Czy się bać? Zależy do kogo się idzie. Jeśli kupiłaś zabieg na grouponie to tak bać się A tak serio to trzeba wybrać dobrego specjalistę. tvn promuje kilka nazwisk które mają kliniki medycyny i do nich są kolejki kobiet. ja natomiast polecam doktora Andrzeja Kępę który przyjmuje na dolnym śląsku jest perfekcjonistą więc można mu zaufać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 22-01-2020, 15:49
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Ja nie bałem się iść na zabieg ginekomastii, miałem przerośnięty gruczoł piersiowy i nie wyglądało to dobrze, miałem to robione miesiąc temu. Ale trafiłem na dobrego chirurga w klinice http://klinikagrzesiak.pl/ i bardzo ładnie mi to tam wykonali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 22-01-2020, 21:21
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Generalnie sama w sobie medycyna estetyczna może wywoływać lęk, bo wiadomo są to zabiegi za pomocą zastrzyków czy też laserów. Różne do głowy przychodzą myśli ludziom. Jednak prawdą jest, że nie ma czymś się bać. Wszystko tutaj odbywa się w pełni bezpiecznie, przy zastosowaniu innowacyjnych sprzętów, jak również naturalnych koktajlów. Jak szukacie więc profesjonalnego miejsca na zabiegi z medycyny estetycznej to tutaj https://lukaszmichalak.pl możecie się udać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 24-01-2020, 22:48
Leia Leia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 19
Domyślnie

Medycyna estetyczna daje obecnie bardzo pewne, bezpieczne i przede wszystkim sprawdzone metody na poprawienie urody. Polecam powiększanie ust kwasem Restylane Kysse, który daje zawsze oczekiwane efekty. Usta są po nim nie tylko powiększone ale również wygładzone i nawilżone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 30-01-2020, 00:08
ptysia ptysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 21
Domyślnie

bać się? A skąd! medycyna estetyczna to fantastyczne rozwiązanie, aby poczuć się lepiej i by wyglądać lepiej tylko oczywiście trzeba trafić do dobrego gabinetu. Ja Ci mogę polecić WellDerm (we Wrocławiu na Inowrocławskiej). Mają naprawde pokaźną ofertę zabiegów i nowoczesny sprzęt. Sama placówka jest bardzo klimatyczna i czuć taki profesjonalizm. Ja ich uwielbiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 31-01-2020, 10:52
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Nie am powodów do obaw, te zabiegi są naprawdę bezpieczne ale ważne jest by wykonywały je osoby z doświadczeniem i pracujące na sprawdzonych preparatach/urządzeniach. Dzięki takim zabiegom można pozbyć się np problemu jakim są z pewnością pękające naczynka https://www.esteti-med.pl/blog/pekaj...ie-ich-pozbyc/. Jeśli mieszkacie Warszawie to warto wybrać się do Esteti-Med na takie zabiegi laserowe w bardzo korzystnych cenach. Obsługa też na najwyższym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 31-01-2020, 15:46
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Chyba nie do końca zrozumiałam pytanie? No bo jak niby bać się medycyny estetycznej, której zabiegi wykonywane są w klinikach? Weźmy taką OT.CO Clinic https://klinikaotco.pl/dzial/biostymulatory/ Zabiegi jakie widziałam u nich są bezpieczne. Nie bałabym się iść na jakikolwiek zabieg do nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 02-02-2020, 19:52
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Ja nie mam nic przeciwko poprawianiu sobie urody. W końcu jeśli ktoś nie czuje się ze sobą do końca dobrze, to może udać się do specjalisty w Alfa Medica i zmieni nam to co chcemy. Sama nawet myślę czy sobie czegoś nie poprawić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.