kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-01-2020, 09:51
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

W okresie okołooperacyjnym powinniśmy się odpowiednio odżywiać. Warto więc pomyśleć o zakupie nutridrinków Fresubin Energy. Mają pyszny, ananasowo-kokosowy smak. Można je zakupić w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 02-02-2020, 19:50
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Sama się zastanawiam czy nie zrobić sobie właśnie takiego prezentu i nie powiększyć sobie piersi. Dzieci już mam, dobrą pracę a jednak piersi zawsze odkąd pamiętam były dla mnie sporym problemem, bo praktycznie ich nie było. Czytałam dużo o Alfa Medica i chyba w końcu wybiorę się konsultację, doradzą i powiedzą co i jak. Czas zacząć robić coś dla siebie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-03-2020, 09:38
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

smordka ja Ci mogę poradzić w kwestii wyboru samych implantów - decyduj się na Mentory są najlepsze! Ja nosze je już od 2 lat i jestem zachwycona! Wyglądają naturalnie, są miękkie. idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-06-2020, 16:38
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Sama zastanawiam się nad operacją, ale podniesienia pierwsi i wydaje mi się, że tutaj pomocna będzie Specjalista Chirurgii Plastycznej Dorota Żukowska, która takimi operacjami na co dzień zajmuje się takimi operacjami w Łodzi. Najważniejsze jest moim zdaniem to, aby znaleźć najlepszego specjalistę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-06-2020, 14:16
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

W Warszawie zajmuje się powiększaniem piersi Klinika Timeless https://timeless.com.pl/ Wiem, że również zajmują się rekonstrukcją piersi po operacjach onkologicznych. Warto wiedzieć, może jakaś znajoma będzie szukać sprawdzonej kliniki. W szpitalach onkologicznych bardzo długo się czeka niestety, tym bardziej teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-07-2020, 15:34
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Tak naprawdę przed operacją piersi możecie się ustrzec. Jak? A na przykład szukając pomysłów, czy porad w sieci. I ja takowe znalazłam w Eroptece. W ich wpisie https://eropteka.pl/wpis/skuteczne-p...-bez-operacji/ o skutecznym powiększaniu biustu napisane jest jasno - to właśnie środki maści, tabletki - to może pomóc. Po co się więc ciąć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-01-2021, 10:26
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Wiele kobiet jest niezadowolonych ze swojego biustu. Dlatego całkiem popularna jest chirurgia plastyczna piersi lublin: https://zagielmed.pl/plastyka-i-rekonstrukcja-piersi/ . Klinika ta specjalizuje się właśnie w takich zabiegach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-04-2021, 22:31
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Jestem po takiej operacji. Zmiana może nie jest jakaś wielka, to znaczy jest, ale u mnie sytuacja wyglądała tak, ze miałam spory biust, a po ciąży i karmieniu bliźniaków, moje piersi stały się sflaczałe. Naprawdę czułam się z nimi źle i chciałam je przywrócić do poprzedniego stanu. Chodziło o ich powiększenie do stanu sprzed ciąży, uniesienie i ujędrnienie. Na operację specjalnie pojechałam do dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, czytałam o nim bardzo dużo i mogę wam powiedzieć, że dobre opinie o nim w sieci nie są na wyrost , to kompetentny, sympatyczny i profesjonalny chirurg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-11-2021, 07:33
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Kancelaria http://kancelaria-fideo.pl świadczy profesjonalna pomoc prawną dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne dla poszkodowanych pacjentów i ich rodzin. Walka o najwyższe kwoty odszkodowań medycznych jest ścisłą specjalizacją tej kancelarii, także warto zapisać sobie do nich namiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 29-04-2022, 12:04
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Cytat:
Napisał sara898
Sama zastanawiam się nad operacją, ale podniesienia pierwsi i wydaje mi się, że tutaj pomocna będzie Specjalista Chirurgii Plastycznej Dorota Żukowska, która takimi operacjami na co dzień zajmuje się takimi operacjami w Łodzi. Najważniejsze jest moim zdaniem to, aby znaleźć najlepszego specjalistę.

Co do doktor Żukowskiej to polecam się*do niej zgłosić bo jest bardzo doświadczonym chirurgiem w tej dziedzinie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.