kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 15-06-2015, 13:34
torebkadamska torebkadamska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Na pewno byłaby to praca związana z podróżami. Mogłoby to być np. opisywanie nowych miejsc, tworzenie filmów i zdjęć z podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 29-06-2015, 16:54
waleriuszo waleriuszo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie praca

Tak ma taką pracę związana jest z nauczaniem , lubię przekazywać wiedzę, jestem z tego dumna i chętnie robiłabym to ciągle, ale nie udaje mi się znaleźć pracy w tym kierunku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 07-07-2015, 11:59
lemon88 lemon88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja już wykonywałam kilka zawodów, drastycznie różnych od siebie. I niestety, ale doszłam do wniosku, że prędzej czy później wszystko mnie nudzi. Najlepiej to wygrać 30 mln w totolotka i nie robić już w życiu nic. Albo robić, to na co ma się ochotę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 09-07-2015, 11:49
Buda Buda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Praca marzeń? Taka, za którą otrzymuje się należytą wypłatę. Uczciwą, nie taką ściemniającą i na raty:-((( z dobrym szefostwem, bez wyzysku, bez nadgodzin, za które nikt nie zapłaci, z miłą atmosferą:-) obojętnie, co trzeba byłoby robić, aby atmosfera i wypłata była:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 16-07-2015, 16:39
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

Praca marzeń to taka praca za którą dostaję odpowiednie wynagrodzenie. Wiem- wygląda jakbym była materialistką ale jesli wynajmuje mieszkanie i musze przeżyć za najniższą średnią to jakie ja moge mieć marzenia? Ciągle szukam jak najlepszej pracy. czytam poradniki takie jak ten http://praca.gratka.pl/poradnik/jak-szukac-pracy/ i ciągle mam nadzieję że będzie lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 18-07-2015, 07:05
przemo55 przemo55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Dla mnie praca marzeń to jest przede wszystkim praca na umowę o pracę bardzo bym chciała w końcu dostać taką umowę ale nie wiem czy ją dostanę bo o nią jest jakby nie patrzeć trochę ciężko..Przede wszystkim teraz się staram awansować na wyższe stanowisko i zobaczę co będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 20-07-2015, 17:40
bristina bristina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja bym bardzo chciała być no wiecie jakąś to akurat nauczycielką..Chciałabym przede wszystkim pomagać to osobom chorym przede wszystkim na autyzm albo na podobne tego typu rzeczy..Ciężko się czasem na takie stanowisko dostać no ale oczywiście trzeba próbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 22-07-2015, 16:43
Talusia Talusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie praca

Hej ja mam ogromne marzenie pracować jako nauczyciel ale tak na stałe, nie na chwilę więc szukam w tym kierunku możliwości ale konkurencja jest duża i jest ciężko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 30-07-2015, 15:59
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Kiedyś myślałam o pracy w policji jednak z wiekiem stwierdziłam, że nie jest to za bezpieczna praca. Więc teraz marzy mi się praca taka jak ta http://praca.gratka.pl/oferta/dyrektor-gminnego-centrum-kultury-czytelnictwa-2917137.html to dość ciekawe zajęcie i na pewn dobrze bym się czuła pracując na takim stanowisku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 06-08-2015, 16:21
Juno Juno is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie praca

Moja praca marzeń to praca w dobrej atmosferze z ludźmi, którzy mają pojęcie co robią. Obecnie pracuje w firmie, w której kierownik nie umie zapisać sobie zdjęcia na pulpicie ale donosi i dlatego jest kierownikiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.