kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 17-06-2015, 09:32
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Dobrze jest też podjąć od razu współpracę z dobrym księgowym Wrocław, ponieważ od początku należy mieć porządek w papierach i rozliczeniach. Ja mogłabym polecić TaxExpert, ponieważ już kilkakrotnie korzystałam z ich pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 17-06-2015, 15:47
olga2015 olga2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem zanim rozpoczniemy jakikolwiek biznes najpierw należy zrobić rozeznanie rynku. Nie ma sensu otwierać kolejnego sklepu spożywczego w dzielnicy gdzie już jest cała sieć marketów. Poza tym chyba warto też zrobić rozeznanie w Internecie co do konkurencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 22-06-2015, 12:53
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Na pewno warto na początku postawić na reklamę, bez niej za wiele nie osiągniesz bo praktycznie nikt o tobie nie usłyszy. Z tego co wiem najlepsza jest reklama w sieci. Niedawno znalazłam program do content marketingu - http://inbound-cloud.pl/ Można w nim zaplanować kampanię od początku do końca i śledzić jej efekty. Wydaje mi się, że ten program może być bardzo przydatny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 29-06-2015, 16:50
waleriuszo waleriuszo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie Własna firma

Witam, dobrze jest mieć własny plan, trzeba wiedzieć co się chce robić i dla kogo, czemu ma to służyć i po co, skąd wziąć pieniądze. Popytać trzeba w UP lub Agencjach Rozwoju Regionalnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 02-07-2015, 11:06
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Radziłabym Ci zainteresować się wirtualnym biurem, dzięki któremu zaoszczędzić czas i koszty. Cena takich usług jest znacznie tańsza niż tworzenie nowych etatów. Co ważniejsze dzięki wirtualnemu adresowi w centrum miasta Twoja firma zyska na prestiżu i napędzi nowych klientów. Sprawdź tutaj http://twojebiuro24.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 17-07-2015, 09:31
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Na pewno od rozeznania się w temacie.
Pogrzeb trochę na forach internetowych o biznesie, poczytaj rady innych.
Zorientuj się też w ofercie firm sprzedających oprogramowanie dla firm. Tu np. warto zajrzeć: http://www.tradiss.pl/system-erp-enova/ .
Dopiero jak będziesz mieć już jakąś wiedzę, możesz spokojnie brać się za konkrety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 17-07-2015, 09:32
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

zdublował się post, przepraszam

Ostatnio edytowane przez zulma : 17-07-2015 o 13:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 18-07-2015, 07:06
przemo55 przemo55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Nie ma co przepraszać trzeba usuwać zdublowane posty :P własny biznes trzeba zacząć przede wszystkim od własnego biznesplanu to byłoby wskazane. Trzeba wskazać też branżę w której by się chciało pracować. TO byłoby w tym przypadku bardzo konieczne i bardzo istotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 20-07-2015, 17:38
bristina bristina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja bym się w Polsce nie pchała we własny biznes bo akurat to tylko strzał w kolano..Ciągle się słyszy o jakiś to ZUSACH i innych jednostkach, gdzie cały czas trzeba płacić kasę i to bardzo dużą kasę. Nie wiem czym to jest spowodowane no ale jak trzeba to czasem trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 20-07-2015, 17:51
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał przemo55
Nie ma co przepraszać trzeba usuwać zdublowane posty :P własny biznes trzeba zacząć przede wszystkim od własnego biznesplanu to byłoby wskazane. Trzeba wskazać też branżę w której by się chciało pracować. TO byłoby w tym przypadku bardzo konieczne i bardzo istotne.

Nie widzę takiej opcji przy poście, oświecisz mnie, gdzie jest?
Jeśli chodzi o wskazanie branży to myślę, że na etapie zakładania własnego biznesu większość osób wie już, co chce robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.