kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-07-2017, 22:24
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Ja kiedyś zamówiłam rower szosowy w sklepie rowerowym WygodnyRower.pl i jestem z niego zadowolona, nie wiem czy jest modny, jest wygodny, porządnie zrobiony, nie kosztował majątku i to jest dla mnie najważniejsze. Użyteczność a nie moda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 27-07-2017, 11:42
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Jak dla mnie rower powinien być praktyczny, a nie modny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-07-2017, 12:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

A ja myślę, że warto się wybrać do specjalistów w kraków rowery i oni doradzą jaki rower kupić. Znajdziesz tam takie, które są na pewno praktyczne i wygodne. A modne też się znajdą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-07-2017, 12:58
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Rower nie ma być modny, czy ładny, tyko niezawodny i komfortowy. Radzę wybrać rower turystyczny (inaczej trekkingowy, albo crossowy) - jest uniwersalny, nadaje się zarówno do jazdy po mieście, jak i w terenie. Jakiej marki? Obejrzyjcie rowery Merida i Kross, a z tańszych Eurobike. Tu https://ctbike.pl widziałem spory wybór rowerów, a jeszcze większy części i akcesoriów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-07-2017, 07:26
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Rower ma być nie modny a uniwersalny i dobrze sie sprawować w każdych warunkach. Warto też pomyśleć o odpowiednim ubiorze na rower. Ostatnio znalazłam ciekawy poradnik http://portal.bikeworld.pl/artykul/p...aktywna_wybrac Doradza on jaki strój a właściwie jakie koszulki termoaktywne najlepiej kupić i na co zwracać uwagę. jak ktos wybiera się na długie i męczące trasy to taka koszulka na pewno się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 03-08-2017, 10:18
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Gdybyście potrzebowali jakichkolwiek części do roweru to polecam rzucić okiem na stronę https://rowerplus.pl/kasety-11-rzedo...1-rzedowa.html. Mój mąż jest maniakiem rowerowym i często je naprawia więc korzysta ze strony tego sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-10-2017, 10:59
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jeśli szukasz solidnego roweru górskiego, to podczas wyboru zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów. Po pierwsze – solidną, lekką konstrukcję roweru, z konkretnymi oponami z klockowym bieżnikiem. Po drugie, sprawdź czy sprzęt ma odpowiednią ilość przerzutek (nawet do 32) + solidne hamulce. Ważną kwestią jest też amortyzacja ale tu powinien podpowiedzieć Ci jakiś dobry sprzedawca. Żeby wybrać dobrej jakości rower górski w Warszawie polecam udać się na ul. Smolną 10. Kolega korzystał i bardzo mu pomogli więc chyba warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-08-2018, 17:39
szmeks szmeks is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Równie modne są skutery. Wiele osób nimi jeździ. Zobaczcie: http://www.skutery-krakow.pl/integra...2-metro-rapid/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-08-2018, 19:22
cwwirek Mężczyzna cwwirek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że dla kobiet to ważne by mieć modne dodatki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 29-08-2018, 12:15
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Rower nie musi być modny, powinien za to być przystosowany do danego typu drogi -miejski, górski lub inny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.