kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-08-2016, 09:45
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie Rwa kulszowa - leczenie

Cześć,

Od jakiś 3 dni mam dosyć silny ból w dolnej części pleców rozciągający się aż do lewej nogi. Jestem przekonana, że to rwa kulszowa. Stosowałam porady stąd http://www.rehab.pl/rwa-kulszowa/ - aczkolwiek żadna metoda domowego leczenia mi nie pomaga, w związku z tym mam pytanie. Zna któraś z Was może jakiegoś dobrego lekarza zajmującego się leczeniem rwy kulszowej? Najlepiej z okolic Krakowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2018, 13:21
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

pewnie rehabilitacja Ci pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-11-2018, 13:25
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Przyczyną rwy kulszowej jest uszkodzenie dysku międzykręgowego (dyskopatia). Polecam zapoznać się więc z technikami osteopatii, a to rodzaj medycyny manualnej, która przynosi świetne rezultaty w leczeniu rwy. Doświadczeni osteopaci np. z gabinetu http://fizjoterapia-mazur.pl/ różnią się od fizjoterapeutów bardziej zaawansowanym wykształceniem medycznym i szerzej patrzą na patologie układu ruchowego. Myślę, że Ci pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2018, 12:08
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jak sobie poradziliście z bólem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-01-2019, 11:12
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Rwa kulszowa potrafi bardzo mocno dokuczyć. Jeśli już się przytrafi to pozostaje tylko spróbować złagodzić nieznośny ból. Poza lekami warto spróbować zabiegów laseroterapii. Laser wysokoenergetyczny wspomaga regenerację tkanek, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Praktycznie każdy może skorzystac z zabiegów laseroterapii bowiem nie powodują one żadnych skutków ubocznych. Warto zapytać lekarza o taką możliwość łagodzenia objawów rwy kulszowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-03-2019, 16:02
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Przy rwie kulszoewj ból jest niesamowity, Ja trafiłam od razu na SOR. Później jak już trochę lepiej się poczułam to poszłam do neurologa aby coś mi na to poradził i znalazłam bardzo dobrego lekarza który mi pomógł w Prima Med w Krakowie https://prima-med.info/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-12-2020, 00:04
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Zgadzam się, ból jest naprawdę nie do opisania i dosłownie zwala z nóg. Nie można stanąć na nogę, nie pomagają ogólnodostępne leki przeciwbólowe. Mam dyskopatię https://kregoslup.carolina.pl/schorzenia/dyskopatia/ ale nawet nie pomyślałam, że to mógł być powód wystąpienia rwy. Oby już się nie powtórzyło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-12-2020, 14:51
FilipFakt87 Mężczyzna FilipFakt87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja byłem z podobnym schorzeniem w Fizjofaktoria - bardzo dobry gabinet, najlepsza rehabilitacja w Opolu Jakby ktoś szukał to polecam iść do niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.