kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-08-2019, 18:38
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Ktoś ma okna pasywne?

Ktoś z was ma w domu okna pasywne?
Warto w takie zainwestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-08-2019, 20:44
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Podobno to bardzo dobre rozwiązanie.
A żeby dowiedzieć się czegoś więcej, zerknij tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/kons...omu-pasywnego/
Piszą tam więcej o tym, jak te okna pasywne się sprawdzają i co je wyróżnia.
To tak na dobry początek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-08-2019, 21:26
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeśli chodzi o jakiekolwiek okna to najlepiej się skierować po ofertę do przedstawiciela firmy https://www.drutex.pl Mają najlepsze ceny i jakość produktów więc każdy klient będzie zadowolony z zakupu u nich. Przejrzyj ich ofertę bo mają też inne produkty które mogą cie zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-08-2019, 08:31
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ja mam okna pasywne. Co prawda dopiero rok ale jestem mega zadowolona szczerze mówiąc. Ze spokojem podjęta decyzja, wybór nasz i architekta padł na okna Winergetic Premium Passive z Oknoplastu. Właściwości techniczne, parametry swoją drogą ale te okna są po prostu piękne O ile tak można powiedzieć o oknach Wszyscy zachwalają, ja sama po roku nie mogę się na nie napatrzeć. Mamy je w odcieniu sheffield oak. Wyjątkowa barwa okleiny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-08-2019, 09:20
banksy banksy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2
Domyślnie

ja mam i polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-09-2019, 16:00
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

Z mojej strony polecę wam okna PCV z nakładką aluminiową która dodaje im klasy. Taką nakładkę producent https://okna.waw.pl/ oferuje teraz gratis do zamówionych okien. Mają oni dobrą obsługę klienta i są jednym z czołowych producentów polskich. Warto u nich zamówić, kilka osób z mojej rodziny tak zrobiło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-07-2020, 15:33
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Myślę, że jest to dobry wybór, jeżeli mamy dom pasywny i wtedy potrzebujemy też szczelnych okien. To co należy wziąć pod uwagę to współczynnik przenikania ciepła dla całego okna oraz współczynnik przepuszczalności promieniowania słonecznego. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj okno ineo, produkcji eurocoloru: https://eurocolor.com.pl/okna_ineo. To okno nadaje się do nowoczesnych domów niskoenergetycznych, a dodatkowo można wybrać sobie kolor profili i dopasować do naszego gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-07-2020, 10:21
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał noemi
Ja mam okna pasywne. Co prawda dopiero rok ale jestem mega zadowolona szczerze mówiąc. Ze spokojem podjęta decyzja, wybór nasz i architekta padł na okna Winergetic Premium Passive z Oknoplastu. Właściwości techniczne, parametry swoją drogą ale te okna są po prostu piękne O ile tak można powiedzieć o oknach Wszyscy zachwalają, ja sama po roku nie mogę się na nie napatrzeć. Mamy je w odcieniu sheffield oak. Wyjątkowa barwa okleiny.
Moja siostra ma te same co koleżanka pisze z Oknoplast i bardzo sobie chwali. Idealne do domów pasywnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-07-2020, 20:16
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Według mnie warto także zainwestować w dobrej jakości okiennice na wymiar - mnie osobiście bardzo się podobają Dodają niepowtarzalnego charakteru wnętrzom a także są dodatkowym zabezpieczeniem przed nagrzaniem się pomieszczeń. Są wygodne w użytkowaniu i można je także zamontować w oknie dachowym. Co myslicie?

Ostatnio edytowane przez Judyta3 : 30-07-2020 o 00:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-12-2021, 01:58
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

jakie polecicie firmy? planujemy budowac dom i zbieram namiary
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.