kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #211  
Stary 29-09-2020, 18:33
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

Widziałem, że pytaliście o to gdzie szukać pracy na etacie grafika komputerowego w Poznaniu to mogę pomóc, bo znam się akurat trochę na branży. Nie mam pojęcia o jaki poziom doświadczenia chodzi ale na stronie https://megapraca.pl/praca-grafik/poznan z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Mnóstwo ofert od porządnych firm, a jak możecie zauważyć wynagrodzenie też niczego sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Stary 01-10-2020, 23:00
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, mam przyjaciolke z Ukrainy,ktorej bardzo zalezy na tym,aby znalezc w Polsce swoją pierwszą poważną prace. Co sądzicie o tym https://atlaswork.pl/blog/co-to-jest...ng-pracowniczy ? Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Stary 05-10-2020, 22:11
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja zawsze przeglądam oferty pracy w internecie. Tu zawsze najłatwiej trafić na dobrą ofertę. Kiedyś szukałam ofert w gazetach, ale niestety nie ma ich już tak dużo jak kiedyś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Stary 02-11-2020, 02:26
malutka_alutka Mężczyzna malutka_alutka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

A jaki jest teraz zawód przyszłościowy? Co warto studiować i jak się rozwijać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Stary 14-12-2020, 14:14
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Ja od zawsze chciałam zostać policjantką Jeszcze jak byłam małą dziewczynką rodzice kupili mi taką zabawkową kamizelkę, która wyglądała jak profesjonalna kamizelka policja granatowa i pamiętam, że nie chciałam jej ściągać nawet do spania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Stary 20-12-2020, 17:10
sisibielis sisibielis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie ...

Marzę o pracy Policjanta, ale niestety nie wiem jak Przejść przez testy do policji - to bardzo skomplikowana sprawa a ja mam trudności z niektórymi testami sprawnościowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Stary 26-12-2020, 20:40
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Praca powinna być lekka i dobrze płatna. Trzeba oczywiście lubić to, co się robi. Radzę zerknąć sobie tutaj: zobacz praca Augustów. Jest tam wiele różnych propozycji zatrudnienia. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na taką pracę, gdzie warunki będą dobre. Nie chodzi tylko o BHP, ale oczywiście wynagrodzenie i inne benefity.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Stary 26-12-2020, 21:44
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Może zostań wirtualną asystentką? Zobacz sobie jak zostać wirtualną asystentką. Myślę, że to bardzo ciekawa praca i warto wziąć ją pod uwagę rozglądając się za nową pracą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Stary 08-02-2021, 09:25
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 213
Domyślnie

Moim zdaniem warto zastanowić się nad pracą za granicą, super rozwiązanie, jeśli ktoś rozważa, co chciałby robić lub szuka nowego doświadczenia. Ja mogę polecić https://polandworkforce.com/praca-francja/, gdzie możecie znaleźć bezpieczne zatrudnienie we Francji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Stary 15-02-2021, 10:54
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

Akurat w mojej aktualnej pracy wszystko mi się podoba więc nie zamieniłabym jej na żadną inną. Pracuje w redakcji pewnej gazety i jestem zadowolona. Przy okazji osobom, które szukają pracy polecam stronę https://bananacv.com/szablony dzięki darmowym gotowym szablonom w 15 minut stworzycie fajne, ciekawe CV.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.