kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 21-05-2017, 07:58
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie

Jak szukasz fajnych zabiegów na pozbycie się problemu to zerknij na ofertę Coco-time We Wrocławiu http://www.coco-time.pl , gdzie mają godne uwagi propozycje. Doradzą ci na pewno co masz wybrać i w jakim pakiecie, aby Ci wystarczyło, a taniej wyszło. Ja kilka razy już byłam i naprawdę fajne mają propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 25-05-2017, 13:06
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

A słyszałyście o zabiegach karboksyterapii? One świetnie wpływają na cellulit, ujędrniają skórę i redukują tkankę tłuszczową. Wykonuje je Pani Kamila w Vici Clinic w Krakowie, bardzo sympatyczna i kompetentna kobieta. Poczytajcie, może to jest właśnie rozwiązanie dla Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 30-11-2017, 14:54
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Świetną opcją na cellulit są zabiegi Venus Freeze. Słyszeliście o nich? To zabiegi wykonywane za pomocą fal radiowych. Więcej o nich poczytacie na stronie Vici Clinic. Efekty zobaczycie już po pierwszym zabiegu więc uważam, że warto wypróbować na sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 26-09-2019, 21:53
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

masaże szorstka rękawicą najlepsze i jednak zabiegi salonowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-10-2019, 21:03
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

To ja odsyłam was do https://www.studiofigura-wroclawkrzyki.pl Mają skuteczne zabiegi, ułożą wam też program treningowy i żywieniowy no i dobiorą kosmetyki, także z nimi wyrzeźbicie ciało i zlikwidujecie cellulit. Ja jestem bardzo z tego studia zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 14-10-2020, 22:16
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

O to z zabiegów salonowych ja z kolei doradzić mogę endermologię. To masaż z działającymi podciśnieniowo rolkami, super sie sprawdza, poprawa jędrność i elastyczność skóry, cellulit staje się mniej widoczny. Dodam, że zabieg jest zupełnie bezbolesny, zdecydowanie lepszy niż tradycyjny masaż. Ja w Poznaniu chodziłam na zabiegi do Studio Laser https://www.studiolaser-depilacja.pl...ermologia.html To bardzo dobry salon z fantastyczną obsługą i przyjaznymi cenami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.