kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-09-2020, 11:27
Agness88 Agness88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 51
Question Rehabilitacja Kraków

Dziewczyny! Przeciążyłam sobie kręgosłup podczas wyjazdu w góry! Ortopeda zalecił rehabilitacją, szukam więc dobrego miejsca w krakowie. Znajoma poleciła mi rehabilitacja kraków, szukam opini o tym miejscu, polecacie konkretnego specjalistę? Może macie kogoś sprawdzonego w krakowie?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-10-2020, 21:24
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Ciężko stwierdzić bez dokładnych badań na czym polega takie przeciążenie. Czy wystarczy odpoczynek czy jednak trzeba podjąć leczenie, rehabilitację. Szeroką ofertę badań diagnostycznych oferuje Szpital Carolina w Warszawie. Jeśli sama miałabym problem z kręgosłupem to na pewno zapisałabym się do nich właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-10-2020, 14:14
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

Moim zdaniem najpierw powinnaś to wszystko skonsultować z naprawdę dobrym ortopedą. W Krakowie bardzo dobrym specjalistą jest Henryk Bisz, może udaj się do niego na konsultacje? Tutaj masz info kontaktowe - https://prima-med.info/myślę że warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-12-2020, 11:38
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Przede wszystkim odpowiednia rehabilitacja w przypadku osób starszych jest kluczowa, aby mogli wrócić do sprawności przynajmniej w pewnym stopniu. Inaczej takie zaniedbania mogą się naprawdę źle skończyć. Przede wszystkim ważne jest wsparcie odpowiednich specjalistów, ale również sprzęt typu łózko rehabilitacyjne dla seniora My także musieliśmy o takie zadbać dla naszej mamy, która miała wypadek i jednak zależało nam aby wróciła do sił i jeszcze miała okazję pobawić się z wnukami. Warto sprawdzić, tym bardziej jeżeli możecie liczyć na wsparcie obsługi z dużym doświadczeniem w tym zakresie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-02-2021, 21:45
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Ja bym się na Twoim miejscu wybrał na rehabilitacje jednak. Na pewno można polecić http://www.rehabilitacje.org/ mi pomoglo, no chyba ze masz za daleko, to wtedy wiadomo, szukaj gdzie indziej. Tylko naprawdę lepiej nie zwlekaj i skonsultuj się z jakimś specjalistą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-03-2021, 08:54
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Jeśli interesuje was rehabilitacja Kraków oferuje takie zabiegi w Be-Active na ulicy Zachodniej 7/5A. Wykorzystywane są tam różne techniki terapeutyczne, między innymi masaż tkanek głębokich, terapia manualna, drenaż limfatyczny, masaż leczniczy, terapia czaszkowo-krzyżowa i wiele innych. Fizjoterapeuci najlepiej dobiorą odpowiednią metodę do Waszych problemów. Jeśli więc borykacie się z takimi problemami jak bóle kręgosłupa, stany zwyrodnieniowe, stany pooperacyjne, obrzęki, rozejście mięśnia prostego brzucha i wiele innych, to polecam się tam zgłosić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-03-2021, 09:08
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Obawiałam się co do terminów rehabilitacji, ale na szczęście znalazłam https://www.rehabilitacje.org/ . Bardzo szybko zaczęłam zabiegi, dzięki którym mogłam pozbyć się uciążliwego bólu nadgarstka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-03-2021, 16:00
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto odpowiednio zajmie się rehabilitacją, to jest prawda. O tyle dobrze, że możecie chociaż sprzętu rehabilitacyjnego normalnie w sieci poszukać. Tutaj https://nieograniczeni.com/ macie jedno z tych miejsc, gdzie można wszystko. Ogólnie są tam przyjazne ceny i dobra obsługa. Sami wypróbujcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-04-2021, 12:32
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A czy znacie jakiś dobry sklep medyczny, gdzie mogę kupić przykładowo balkoniki rehabilitacyjne ? Właśnie poszukuje czegoś takiego do mojej starszej córki, która jest po wypadku i wraca do formy. W sieci znalazłam sklep medyczny.store , może tam warto byłoby dokonać zakupu? Co? Kojarzycie tą firmę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.