kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-09-2009, 21:44
maritika maritika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 1
Domyślnie Co do łazienki?

Witam. Co polecacie do łazienki: prysznic czy wanna? I jakiego producenta? Mi osobiście do gustu przypadły wanny z http://www.artvillano.pl/. Nie znam ich i szukam teraz gdzie można coś ich obejrzeć. Wiecie może gdzie? Będę wdzięczna za pomoc . Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-11-2011, 11:26
alicja alicja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1
Domyślnie

Ja wybieram zdecydowanie wannę, ale przyłączę się do pytania w zakresie wystroju łazienki. Jakie płytki łazienkowe polecacie? mi niedawno wpadła w oko kolorowe płytki łazienkowe Vivida Vivido - jak wam się podobają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-11-2011, 16:49
tigerka tigerka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 2
Domyślnie

a mi najbardziej podobają się takie niebieskie łazienki - lubię ten kolor w łazience, szukam tylko odpowiedniego wzoru płytek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-12-2011, 01:29
Majeczkaa Majeczkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 6
Domyślnie

Fajne te Vivida Vivido :-), mi się bardzo podobają te płytki ceramiczne Calacatta też z firmy paradyżu ;p. Mój faworyt do naszej remontowanej łazienki <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-12-2012, 12:50
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

Najlepiej to i to. Prysznic to fajna sprawa. Wygodna. Wchodzisz, kąpiesz się, wychodzisz. Ale wanna... Co działa tak relaksująco na kobietę, jak aromatyczna kąpiel po ciężkim dniu w pracy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-07-2013, 10:59
Bia Bia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 5
Domyślnie

O wannie to dopiero co się wypowiadała, więc teraz polecę dodatek do łazienki - panele szklane z fototapetą. Moim zdaniem właśnie najlepiej wyglądają nad wanną, ale widziałam też oryginalne drzwi od prysznica z nadrukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-07-2014, 10:50
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Osobiście jestem zdania,że warto jest sobie sprawić wannę - ewentualnie zamontować nad nią zasłonę. Jednak prysznic nie da nam takiego relaksu jak własnie wanna Bardzo miło jest w końcu nalać sobie do niej wody, i zrelaksować się po pracy w bąbelkach. Tak czy inaczej jeśli chodzi o płytki to najlepiej sprawują się te w kolorze beżu. Sama mam takie i wcale nie widać na nich kamienia a to jest bardzo ważne w łazience. Zamawiałam w sklepie Nexterio: http://nexterio.pl/14917,14916,14916...i-scienne.html - są tam dobre ceny na płytki ścienne, znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych.
Wybrałam ten model:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-07-2014, 13:07
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Fajnie to wygląda I do tego możesz dodać meble z lat 60 będziesz miała taką łazienkę w stylu vintage
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-07-2014, 15:03
hiperbryda1703 hiperbryda1703 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Angry

Kiedyś miałam wannę w wynajmowanym mieszkaniu, teraz mam prysznic i szczerze powiedziawszy tęsknię za wanną, bo w wannie zawsze można wziąć prysznic, ale już w brodziku prysznica nie weźmiemy po prostu nie ma szans, a w przypadku wanny wystarczy zamontować jakąś kotarę

____________________
Świetne warunki umowy http://czteryciany.yolasite.com/ Zobacz ? podpisz.

Ostatnio edytowane przez hiperbryda1703 : 26-11-2014 o 17:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-01-2015, 22:30
klubra klubra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 22
Domyślnie

Super są takie panele szklane z fototapetą. Znajomy korzystał z usług szklarza gdynia i właśnie ma coś takiego u siebie w łazience. Świetnie to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.