kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-03-2018, 17:40
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Generalnie to nie jadam w restauracjach na mieście. Jedynie jak coś to w niedziele, ale to też nie zawsze. Częściej to przy weekendzie wychodzimy ze znajomymi na parę drinków Dlatego też prędzej mogę polecic takie miejsce, czyli http://therootsbar.com/#section-location w Warszawie. Co do jedzenia, to oczywiście też tam można dobrze zjeść, ale główną furorę oni robią ze względu na profesjonalnych barmanów z osiągnięciami i świetne koktajle i drinki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-03-2018, 21:56
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Dobra restauracja, a nawet baardzo dobra, to jak dl mnie bistro Wiejska na, jak sama nazwa podpowiada - ul. Wiejska w Warszawie Mają fajne menu ze smacznymi potrawami, ale ja jestem fanką zup - zwłaszcza dyniowej. Poelcam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-03-2018, 19:43
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie Prawda

Noo to racja co do bistro wiejska, mają tam smaczne jedzonka i jest po prostu milutko w środku. Polecam baaaardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-04-2018, 17:55
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Bardzo dobrą i rodzinna restauracją jest także Chata z Zalipia w Katowicach. Często tam wpadamy z rodzinką, bo panuje tam miła atmosfera i maja pyszne jedzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 02-05-2018, 15:48
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Rzeczywiście, jedną z lepszych restauracji w Katowicach jest Chata z Zalipia. Zawsze dają przystawkę i można tam bardzo dobrze zjeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-05-2018, 15:27
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Witam, szukam dobrej i sprawdzonej włoskiej restauracji w Warszawie lub okolicach, eleganckiej i na wysokim poziomie. Najlepiej takiej prowadzonej przez rodowitych Włochów. Bo znalazłam jedną http://www.osteriapiemonte.pl/ ale jeszcze tam nie byłam, a chciałam zaprosić tam rodzinkę. Jeśli możecie mi coś polecić, będę bardzo wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-05-2018, 10:51
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Nie wiem czy już wam pisałam, ale podobno ta restauracja http://www.rozdroze.pl/ ma bardzo dobre opinie, a to ze względu na pyszne dania i niesamowity klimat. Czytałam również, że obsługa jest niezwykle profesjonalna i miła dla swoich gości. Może wy też skusicie się odwiedzić te restaurację w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-05-2018, 21:41
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Najlepsza restauracja to dla mnie zdecydowanie http://staremetropolis.pl/ Toruń to moje rodzinne miasto i zawsze jak tam jestem do zaglądam do tej restauracji. Mają przepyszną, włoską pizzę i genialne dania z grilla. Aż się człowiek nigdy nie może zdecydować na co ma ochotę, bo zarówno kuchnia polska jak i kuchnia włoska są tam na bardzo wysokim poziomie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-05-2018, 08:56
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

A ktoś był może w restauracji PAPU ? Tam dopiero serwują dania polskiej kuchni Byliśmy tam z rodzinką jakiś czas temu, lokal z klimatem, bardzo ładny, obsługa bardzo miła. Nawet widziałam że też tam organizują spotkania biznesowe Warszawa . Miejsce idealne na spotkanie rodzinne czy biznesowe. Nawet w menu znajdowały się też dania dla dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-05-2018, 16:32
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja bardzo lubię zaglądać do restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. Mają tam smaczne dania i miłą obsługę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.