kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-04-2016, 12:40
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Studia dziennikarskie pozwalają przede wszystkim zdobyć bardzo cenna rzecz - znajomości. W dziennikarstwie bez nich nikt się nie obejdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-05-2016, 13:58
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Myślę, że obecnie studia dziennikarskie nie są zbyt dobre. Ciężko się odnaleźć w tym zawodzie i jeszcze ciężej wybić. Z pewnością nie jest to łatwy zawód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-07-2016, 08:16
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mojej córce tez marzy się ten kierunek studiów. Ale najpierw trzeba zdać maturę. Dlatego szukam pomocnych podręczników przygotowujących do jej zdania. Trafiłam na stronę http://www.taniaksiazka.pl/t/maturalne-karty-pracy/ Są tu karty pracy z którymi przygotowanie będzie prostsze. Warto też zobaczyć inne propozycje. A i popatrzcie na ceny, są naprawdę przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-07-2016, 19:29
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

ja myślę że to fajny kierunek, na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej na której studiuję mają kierunek dziennikarstwo i media społecznościowe, mam tam własnie znajomych i sobie chwalą, praktyczną wiedzę zdobywają przede wszystkim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-02-2021, 16:00
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Skoro już jesteśmy w takim temacie to pomyślałam, że może zainteresować Was ta strona: https://rafaljelen.pl/dziennikarz/ - dowiecie się z niej jak obecnie można definiować słowo - dziennikarz. Oczywiście znajdziecie tam też różne informacje dotyczące branży i nie tylko. Mi bardzo przypadła do gustu ta witryna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-02-2021, 16:00
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Myślę, że takie studia mogą być naprawdę ciekawe i wartościowe. Ja już też mam coś idealnego dla siebie na oku - studia zarządzanie. Jest to taki kierunek na czasie i taka wiedza w najróżniejszych branżach się przydaje. Także myślę, że takie studia mają sens.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 22-02-2021, 14:51
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 193
Domyślnie

Propozycja - ult.edu.pl
O ile oczywiście interesuje Was jeden z tych kierunków. Moim zdaniem warto stawiać przede wszystkim na takie tematy, które Was interesują. Nie ma sensu iść na coś dlatego, bo wszyscy znajomi tak robią. Od tych najbliższych lat mocno zależy wasza przyszłość, więc radzę podejmować przemyślane decyzje.

Ostatnio edytowane przez kanda : 22-02-2021 o 15:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-02-2021, 22:51
kamcia2500 kamcia2500 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Szkoda, że na studiach masz nudne rzeczy typu prawo i uczysz się tam co to jest kazus. Sam musisz przyznać, że to mega nudda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.