kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-09-2018, 09:12
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie łuszczyca

Hej kobitki, ostatnio mój facet ma problem, stwierdzono u niego łuszczycę. Macie jakieś więcej info na temat tej choroby? Martwie sie,nie wyglada to zbyt okej, chyba jest dosyc powaznie...dostalismy leki od lekarza,kremy itp,ale wolalabym cos do pielęgnacji codziennej, dodatkowo...zawsze jesli krem jest bezpieczny to moim zdaniem użyć go więcej niż mniej,skoro i tak nie zaszkodzi...znalazłam coś tu https://www.nowafarmacja.pl/azs-luszczyca-kosmetyki co mogłybyście polecić? Ktoś może przejrzałby ze mną te listę kosmetyków?...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-11-2018, 22:14
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Mało kto o tym wie, le sposób odżywiania również może wpłynąć na stan naszej skóry i na rozwijanie się chorób takich jak łuszczyca Wrocław ma bardzo dobrą Poradnię dietetyczną Świat Dietetyki, która mieści się na ul. Jedności Narodowej 114/1, w której możecie liczyć na fachową dietoterapię, pozwalającą złagodzenie objawów tech choroby. Polecam, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2021, 15:27
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

Poczytaj sobie informacje na tej stronie Łuszczyca – sposoby leczenia , bo naprawdę warto. Mój syn ma tą chorobę skóry i dopiero po przeczytaniu wiemy jak skutecznie się z nią obchodzić. Dolegliwość nie jest łatwo wyleczalna ale można z nią żyć stosując odpowiednie naturalne preparaty łagodzące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-03-2021, 10:47
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Łuszczyca to bardzo podstępna choroba, może dotknąć każdego, bez względu na wiek. Kluczem do sukcesu jest tu podjęcie skutecznego leczenia, jeśli chodzi o sprawdzone metody to według mnie najlepsza jest fototerapia. Jeśli mieszkacie w Łodzi tu warto wybrać się do Dermokliniki https://www.dermoklinika.pl/dermatologia/fototerapia. Rozbudowana oferta, nowoczesny sprzęt, profesjonalna obsługa pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-03-2021, 18:19
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witkowa
Mało kto o tym wie, le sposób odżywiania również może wpłynąć na stan naszej skóry i na rozwijanie się chorób takich jak łuszczyca Wrocław ma bardzo dobrą Poradnię dietetyczną Świat Dietetyki, która mieści się na ul. Jedności Narodowej 114/1, w której możecie liczyć na fachową dietoterapię, pozwalającą złagodzenie objawów tech choroby. Polecam, bo warto.

Bardzo Ci dziękuję za ten wpis. To mnie popchnęło do szukania informacji na ten temat. I znalazłam https://www.febumed.com.pl/Dieta-w-l...507535806.html .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-03-2021, 10:59
MiroslawNolent Mężczyzna MiroslawNolent is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Z takimi problemami najlepiej iść do lekarza dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-07-2021, 19:33
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Wiesz co, ja bym chciała Ci polecić @Paulisss, też super suplement diety. Nazywa się NEOGLANDYNA i są to kapsułki do łykania 3 razy dziennie. W składzie mają np. tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika. Są dedykowane dla skóry suchej, podrażnionej ale też takiej właśnie z łuszczycą. Wypróbuj sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-08-2021, 20:18
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Od kiedy stosuję taki naturalny krem na łuszczycę - https://hermzlabs.pl/collections/fro...rin-cream-50ml , stan mojej skóry zdecydowanie się poprawił. Bardzo Wam polecam, bo ten produkt zapewnia szybką ulgę swędzącej i podrażnionej skórze, zatrzymuje wilgoć oraz przyczynia się do szybszej redukcji stanów zapalnych skóry. Dla mnie 10/10
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-10-2021, 20:30
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Trzeba testować tak naprawdę, u mnie bardzo dobrze sprawdzają się kosmetyki dr Michaels na przykład. Można je dostać w sklepie https://www.centrumluszczycy.pl/ , sama zawsze tu zamawiam. Najlepiej stosować kosmetyki z tej samej marki, dzięki temu efekt działania będzie jeszcze lepszy. Można się też doradzić w tym sklepie co do doboru kosmetyków, pracują tu osoby z dużym doświadczeniem i na pewno chętnie pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.